2733
2734
عنوان

کسی هست به بچش قطره آهن نداده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 33 پست
فقط غذای سفره، البته ما کلا غذاهامون سالمه

چ خوب

اره منم حدود 8-9 ساله روغن نمک و چیزای دیگه رو سالم کردم .. طب سنتی رو رعایت میکنم تو غذاهامون

یه پســر دارم شــاه نداره ... يه دختـر دارم تـا نداره ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خوب اره منم حدود 8-9 ساله روغن نمک و چیزای دیگه رو سالم کردم .. طب سنتی رو رعایت میکنم تو غذاهامو ...

گوشت هم فقط گوسفند، رب و گوجه هم اصلا مصرف نمیکنیم، بخدا این ویتامینها و مکملها همشون قاتل هستن، شیر خشکها اکثرشون حاوی شیر خوک هستن، یکی نیست بگه اگر اینها خوبن چرا تو اروپا و آم..ریکا به بچه هاشون نمیدن

2728
گوشت هم فقط گوسفند، رب و گوجه هم اصلا مصرف نمیکنیم، بخدا این ویتامینها و مکملها همشون قاتل هستن، شیر ...

اره فقط گوسفند وبوقلمون و بلدرچین 

خب بنظرت اونی که شیرش کافی نیست بجای شیرخشک چی بده؟

طب سنتی میگه شیره انگور ولی خب چاق کنندس خیلی

شما اطلاع داری چی بهتره جایگزینش بشه؟

گوشت هم فقط گوسفند، رب و گوجه هم اصلا مصرف نمیکنیم، بخدا این ویتامینها و مکملها همشون قاتل هستن، شیر ...

من بارداریم هم نه اهن خوردم نه ویتامین فقط دو سه ماه رو فولیک اسید خوردم

الانم ب پسرم شاید در کل دو تا شیشه آ د داده باشم تو این 7 ماه

آهنم ندادم 

مولتی ویتامینم ندادم

دوست ندارم دچار کمبود شه

البته الان شیره انگور و سویق تو وعده هاش گنجوندم ولی کم

اره فقط گوسفند وبوقلمون و بلدرچین  خب بنظرت اونی که شیرش کافی نیست بجای شیرخشک چی بده؟ طب ...

شیره انگور اصلا چاق کننده نیست، بهترین چیز به عنوان مکمل سویق کودک هست، مثل سرلاک میتونی درست کنی با یکم شیره انگور هم شیرینش کنی، بجز اون همین شیره دادن عالیه، با آب ولرم رقیق کنی با شیشه بدی

2738
ن منظورم اینه کم میدم بهش

خب همونی که میدی عالیه، هرچقدر میلش بکشه بده، باور کن اون موقع که زیر بار آ د و آهن و... نمیرفتم دائما میگفتن پس بچت با چی بیناییش تکمیل شه، با چی مغزش رشد کنه...، الان دخترم داره تیزهوشان درس میخونه، خدایی که به هر حکمتی ویتامین آ و د رو تو شیر مادر نذاشته الان اینها تشخیص دادن باید خودشون جدا بدن، نمیدونم قدیم بدون اینها همه بیناییشون مشکل داشت؟

خب همونی که میدی عالیه، هرچقدر میلش بکشه بده، باور کن اون موقع که زیر بار آ د و آهن و... نمیرفتم دائ ...

اره قبول دارم حرفتو 

منمئ خودم بخاطر همین چیزا بود که تا حالا ندادم 

کلا بچه رو نااروم میکنن انگاری ...

سلام سبيدأون جون شما مشكل پرشدن ابرو داشتين قرص اج دي استفاده كردين ؟؟مشكلتون حل شد؟؟منم ب خاطر بد گ ...

نه عزیزم یادم نمیاد

شاید برا سالها پیش بوده  

2706