2733
2739

عزیزدلم من نمیدونم عقل تو سرتون نبوده ک با زندگیت و اون بچه ی مظلومت بازی کردی اصلا چرا گفتی فکر شوهرت تشویق میکنه ن ب راحتی طلاق میده اگرم دادگاه بیاد بگه چرا طلاق میدی میگع خیانت دیدم ابرو خودتو بردی ابروی خانوادتو اخه چرا فکر نکردی چرا ج اون یارو دادی ب چه دلیلی تو زندگی داشتی اصن  زندگیتم ب کنار ابروی خودت  اگر اون پسر پ هاتو نشون خانوادش میداد ابروت میرفت با اگ زنش میفهمید بازم ابروت در خطر بود انشالله درست میشه ناراحت نباش 

چندماهی طول میکشه باید دلیل منطقی بیاره تازه مهریه نفقه هم بده ولی قاضی به این زودی حکم طلاق نمیده چون بچه داری اول میفرسته چندجلسه مشاوره به همین راحتی نیست حداقل ۶ماه تایک سال طول میکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو طلاق ب درخواست زوج، شرط تنصیف اموال ب دست آمده در زمان زوجیت - اگر در عقدنامه امضا شده باشه- هم وجود داره منوط به اینکه زوج دلایل موجه مثل سوءرفتار و ... زوجه، برای درخواست طلاق نداشته باشه. 

الان طلاق‌ها هم خ راحت نیست و بحث مشاوره پیش از طلاق خ جدیه. بعیده کمتر از ۶ ماه طول بکشه ک بستگی ب تراکم دعاوی محل دادخواست داره.

حسبی من سوالی علمک بحالی