2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلم

عالیه تست کردیم‌ خودمون روی موهای خیلی کم پشت که کف سرشون معلوم بوده الان تقریبا پرشده

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
2731
مرسی بچها

سلام عزیزم ...بزن رو اسن لینک انقد ماسک مو خوب نوشته که عالیه ...برو پست اول پیج از اول نوشته چی کنی 😘

https://instagram.com/haircare_sogand?igshid=13jdxxwijg0yl

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2740

من همه روغنا رو زدم 

کرچک برا رشد مجدد نیست برا بلندی مو هست 

روغن نارگیل برای رطوبت موهست  برگردوندن رنگ طبیعی مو روغن زیتون هم برا جلو گیری از موخوره هست و برا رطوبت خوبه برا شوره سر خوبن. اینا 

اما روغنی که نتیجه قطعی گرفتم ازش روغن کندش بود از یه گیاه هندی هست و گرم 

یه ماه میزنم قبل از یک ماه عکس گرفتم یعدش هم گرفتم موهام پرپشت شده تار موهات رو ضخیم می‌کنه 

پرپشتی مو به ضخیم بودنش هست  موهات زیاد باشه اما تارش نازک باشه موهات پر پشت نمیشه 

این روغنه معرکه هست ذستورش بگیر حتما طبع بدنت هم بگو بهشون بهت میدن اما اصلشو بگیر خیلی نتیجه میده 

من هم موهات رویش مجدد داشت هم ضخیم شده بود و ریزشش کم 

واینکه یه روز درمیون بزن

اگه زدی و سرت داغ شد یه رب بمونه برو حموم 

اما اگه نشد و طبیعی بود از صبح بزن تاشب که بمونه شب برو حموم 

من تا خودم از چیزی نتیجه نگرفته باشم به کسی نمیگم اینو مطمن هستم ازش حتما دربارش بپرس و تو نت هم بخون دربارش عالیه 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
عزیزم من آب پیاز میزنم خیلی عالی شده ولی بگم هر وقت موهام نم هست بوی گند پیاز میده😐

من یه جا خوندم که یه کوچولو آبلیموی طبیعی بریزی بو نمیگیره دیگه اگر امتحان کردی بو نداد دیگه  به منم بگو 

هیچ راهی به اندازه مکمل خوردن موثر نیست.البته که باید علت ریزش رو بررسی کنید.مثلا اختلال هورمونی نباشه.... اگر مطمئنید که مشکل خاصی ندارید چند تا مکمل میگم که همشون عالین.یکیشو بخرید و مصرف کنید.حداقل 2یا 3 ماه باید مداوم استفاده کنید تا نتیجه بگیرید

ریجن دایت

هیرفولیک

هیربرست

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2706