2733
2734
مثلا داشت درد و دل میکرد . خودش هم پای تلفن گریه کرد . گفت میبینی چه پسر خری دارم .  من به زور ...

حالا دیدیش بگو دوست داری الان خار تو پای دخترت بره که می فرمائی من دخترمو بکشم؟بگو اینقدر عقب مونده نباش.

گریه هم نکن از رو بی عقلی گفته.منم که باردار بودم برادرشوهرم جلو روی من میگفت زنایی که تغذیه خوب نداشته باشن و استرسشون زیاد باشه بچه شون دختر میشه.زد و چند ماه بعد دختر من خودش هم دختردار شد. روم نشد بگم داداش به زنت غذا درست حسابی ندادی یا بهش استرس وارد کردی که بچه تون دخترشد؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
همشون همینجوری هستن فقط وقتی پول لازم باشن یا کار ناتمام داشته باشن یادشون میاد پسر دارن دعوت و خو ...

آره آفرین دقیقا

اینارم فقط با دختراش دور همی و مسافرت و.‌..تا بما میرسه آی حالم خرابه داشتم میمردم مریضم و...

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب بچه ست . ازش انتظار نداشته باش .  این آقا مرد گنده ست 42 سالشه . بدبخت

بعضیا فقط سنشون زیاد شده اما درک و فهم و رفتارشون تو بچگی مونده. عاقل و بالغ نیستن. بیخیال بذار به حساب بی عقلیش

یه دختر داره . 

خودشم دختر داره و همچین حرفی زده؟راجع ب دختر خودشم همین نظرو داره؟بیچاره زنش

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2731
والا شوهر من تک پسره بعد ۳ تا دختر هم با کلی نذر و نیاز مادرش زاییدتش  الان فقط لی لی به لالای ...

الهی.من دیگه حرفی ندارم.فقط خدا آدم رو با آدم حسابی طرف کنه همین....

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
با تنها کسی که مشکل ندارم برادرشوهرمه😐 کاری به کارم نداره راحتم

لابد زن نداره  اگه زن داشته باشه میشه دیو دو سر

من  باردارم . جنسیتش دختره . دیشب مادر شوهرم گفت فلانی میگه سقطش کنه . چیه دختر آخه .  ای ...

یه همچین ادمی حیف اسم انسان روش باشه . مادر شوهرت چطور نزده دهنش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من میمونم واقعا حیف اسم مادر که بعضیا روشون هستش

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2740
واااا،میدونم چون بچست به نامزدم نگفتم نخواستم پیش خودش بگه با ی بچه در افتاده،ولی واقعا حالم ازش بهم ...

اتفاقا برادرشوهرهای من از خواهرشوهرام حسودترن.

همشون که بد نیستن.الان شوهر من برادرشوهرم حساب میشه..ولی میمیره برا زن داداش و برادراش...

ولی منم دو تا برادرشوهرم  دارم..نگم بزاتون 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🤮😡😡😡

درست میشه دایی  
نه اونم دردسرهای خودشو داره.مادرشوهر و پدرشوهر توقعشون از تک فرزند بالاست.دوست دارن دربست در اختیارش ...

اصلا زن خوشبخت اونیه که نه پدر و مادرش زنده باشن نه خواهر و برادر داشته باشه  

غریبه ی آشنا...
اصلا زن خوشبخت اونیه که نه پدر و مادرش زنده باشن نه خواهر و برادر داشته باشه    

اتفاقا یکی از دوستای من با یه همچین کسی ازدواج کرد.پدر و مادر طرف مرده بودن یه خواهر سن بالا تو یه شهر دووووور داشت.یعنی آسوده آسوده