2737
2739
عنوان

چجوری بهش گفتید داره بابا میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2904 بازدید | 134 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۳۳ سالمه میترسم بچه دار شم پشیمون بشم حوصله نداشته باشم 😔 پلی کیستیکم هستم نصیحتم کنید

وای این کارو با خودت نکن. من بیست و دو سالمه، بهترین حس زندگیمو این روزا دارم تجربه میکنم، هرروز دارم برنامه ریزی میکنم که کجاها ببرمش چه بازی هایی باهاش بکنم. خیلی شیرینه بخدا بجای گوشی که انقد مضره، وقتمونو واسه موجودات شیرینی میزاریم که از وجود خودمونن😍😍

2731
[QUOTE=112185708]عزیزم ببخشید یه سوال برام پیش اومد.اگر بچه نمیخواستن و اینا پس چجور شما باردار میشی ...

منم همیشه همین سوال برام پیش اومده😒وافعا درک نمیکنم یکی میگه یهویی شد!!! آخه یهویی یعنی چی. ما پنج ماه منتظر بودیم ولی مثلا خواهرم همون اولین بار که اقدام کردن باردار شد. چیزی به اسم یهویی وجود نداره خدایی. 

2738
وای این کارو با خودت نکن. من بیست و دو سالمه، بهترین حس زندگیمو این روزا دارم تجربه میکنم، هرروز دار ...

خوش به حالت😍😍 هر چی سن بالاتر میره ادم انگار ترسوتر میشه. باید برم دکتر بگم ازمایشای قبل بارداری برام بنویسه احتمال زیاد بهم دارو بده. توکل به خدا❤🌺

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

من یه میز چیدمو گوشیمو به حالت فیلمبرداری گذاشتم روو اپن آشپزخونه ک از عکس العملش فیلم بگیرمو یادگاری نگهش داریم.

اونم اول دید هنگ بود بعد هی بغلم کردو بوسید و گریه کرد. بعدش هی دستامو شکممو میبوسید.

از خدا میخوام تمام کسایی که منتظرن این لحظه هارو تجربه کنن.

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️

من چون ۶ سال منتظر بودم و آی وی اف کرده بودم ،وقتی عصر رفت سر کار بی بی گذاشتم وقتی مثبت شد از خوشحالی گریه میکردم وتو خونه میدوییدم وبه در ودیوار میخوردم،دستام می‌لرزید نمی‌تونستم شماره بگیرم به زحمت زنگ زدم بهش خبر دادم گفتم دوخط شد دوخط شد اونم از خوشحالی داد می‌زد مثبته ،مثبته  خوشحال باش .صبحم اومد رفتیم آزمایش.هنوز خوشحالی اون روز بعد ۷ سال تو ذهنمه.بعد از اون دیگه نتونستم باز باردار بشم  دوباره اون حسا  تجربه کنم

خوش به حالت😍😍 هر چی سن بالاتر میره ادم انگار ترسوتر میشه. باید برم دکتر بگم ازمایشای قبل بارداری ب ...

حتما این کارو بکن. ایشالا به خیر و سلامتی عزیزم😍😍😍❤️❤️

من یه میز چیدمو گوشیمو به حالت فیلمبرداری گذاشتم روو اپن آشپزخونه ک از عکس العملش فیلم بگیرمو یادگار ...

ویییی چقد قشنگ😍😍😍😍 یه چیز جالب! میز جلومبلی منم دقیقا همین مدلیه😍😍😍 ایشالا به سلامتی فارق شی جیگر😍😍❤️❤️

من چون ۶ سال منتظر بودم و آی وی اف کرده بودم ،وقتی عصر رفت سر کار بی بی گذاشتم وقتی مثبت شد از خوشحا ...

ای جانم😍😍❤️❤️❤️ایشالا هرچی که بهترینه برات پیش بیاد خوشگلم😍❤️

2706