2737
2739

چه خونه ی دلبازی بهههههه دلم روشن شد، من عاشق خونه ی دلباز و در عین حال ساده ام اصلا از زرق و برق و کاغذ دیواری و اینا خوشم نمیاد، خونت عاااااااالیه عزیزم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ماهی خانوممم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لوستر عزیزم وسطه دوطرفش لامپه تو عکس خوب نیوفتاده

نه به جای یکی از لامپا هر قسمتی که مبلمانتو میذاری اونجا لوسترو بزار چون جاش وسط یکی از این گچ بری هاست اون وسط زیاد جالب نیست منم ی دونه لوستر دارم همین کارو کردم قسمتی که پذیراییمه یعنی مهمون میشینه وسط گذاشتم

یه ذره باید هزینه کنی  رنگ و روی خونت دلگیره  اگه برای خودته کم کم تغییر بده

برا خودمه تازه ساختیم اتفاقا منتظرم قسطاش تموم شه یه فکری براش کنم اما از تجملات زیادی بدم میاد ساده رو بیشتر دوست دارم

این خیلی بزرگه این جوری شما میگین باید یه کوچکترش بگیرم

مبلهاروخیلی پخش چیدی هرکدوم یک گوشه افتادن

لوستری که وسط زدی قشنگ امااصلا مناسب نیست بکن بزار وسط اون گچ بری ها یدونه دیگه هم بخر روی اون یکی گچ بری بزن

بقیش خوب 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2738
مبلها رو مثل پشتي بردين چسبوندين به ديوارهوب نشده مبل رو گرد ميزارن

نمیتونم مبلا و گرد کنم بخاطر مهمونای زیادی که دارمهمینجوریم یه وقتایی جا برا نشستن کم میاریم سر سفره منو آقام باید و تخت شام بخوریم

این خیلی بزرگه این جوری شما میگین باید یه کوچکترش بگیرم

نه خوبه فعلا برای چی میخوای هزینه کنی  میگی قسطم داری هر موقع بعدا خواستی بخری دو تا ی جور بخر به جای لامپها بزن قشنگ میشه 

نمیتونم مبلا و گرد کنم بخاطر مهمونای زیادی که دارمهمینجوریم یه وقتایی جا برا نشستن کم میاریم سر سفره ...

تخت ببر نزدیک اشپزخانه یک کنجی بزار 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
برا خودمه تازه ساختیم اتفاقا منتظرم قسطاش تموم شه یه فکری براش کنم اما از تجملات زیادی بدم میاد ساده ...

مبارک باشه برای خودت باشه هر سال یه مقدار هزینه میکنی همیشه هم زندگیت نو و تر تمیز به روز  می مونه 

منم تجملات دوست ندارم ساده و شیک و هماهنگ باشه  کافیه 

رو دیواره عزیزم

ندیدمش😊😊😊😊

مبارکت باشه عزیزم تا عید یک تغییر دکور اساسی بده.

منم نزدیک عید مبل هام خطی میچینم مهمون میاد بتونم سفره پهن کنم.

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
2706