2733
2734
عنوان

خداااااایا چرا منو نمیبینی

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 73 پست
چکار باید بکنم؟

عزیزم من دوقلو دارم 

الان سه سالشونه

دختر ای من هم رفلکس پنهان داشتن و مثل شما تا یک سالگی یه خواب راحت نداشتم

واقعن سخته میفهم

کجا زندگی میکنی ؟؟؟؟!!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
[QUOTE=112173079]۰۹۱۰۴۸۷۷۱۸۴ شماره مشاور پزشک هست خانم همتی تو ساعت اداری زنگ بزن ومشکلتو بگو هر سوا ...

نه نمیدونم چقدر طول میکشه از اون خانم بپرس هر سوالی که داری  .حضوری لازم نیست .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب نداشت یا فقط بالا میاورد منم غریبم  بااین تفاوت که هیچ کس دلش برام نمیسوزع

خواب نداشت هرشب از ساعتا دوازده بیدار می‌شد تا صبح گریه میکرد روزا هم همینطور خیلیییی اذیتم کرد خدا می‌دونه چقدر زجر کشیدم و لاغر شدم .وقتی میرفتم شهر بابام اینا بابام می‌گفت همون خونه خودتون بری بهتر میتونی نگهش داری .نمی‌فهمیدن خونه خودمم بچه همینجوریه یا شاید خودشون و اینجوری دلداری میدادن .گاهی اوقات بابام دلش برام می‌سوخت 

طوری راجع به دیگران قضاوت نکنید که وقتی خلافش ثابت شد شرمنده شید😉
[QUOTE=112173070]صبوری تا کی اخه یه سال بی خوابی بس نیس . مثلا خودم رو میگم..آدم خیلی صبوری نیستم ...

منم همیشه غسل صبر میکنم ولی انگار نه انگار دارم دیونه مبشم بخدا دارم به جنون میرسم مشکلاتم خیلیه اون از پسرم ازیه طرفم تنها تو‌شهر غریب دلم داره میپوکه 

2728
منم همیشه غسل صبر میکنم ولی انگار نه انگار دارم دیونه مبشم بخدا دارم به جنون میرسم مشکلاتم خیلیه اون ...

بچت خوب میشه هومیوپاتی معجزست مطمئن باش

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
خواب نداشت هرشب از ساعتا دوازده بیدار می‌شد تا صبح گریه میکرد روزا هم همینطور خیلیییی اذیتم کرد خدا ...

با تمام وجودم درکت  میکنم یه ساله این شرایطو دارم بچت کی خوب شد خود به خود خوب شد؟

منم همیشه غسل صبر میکنم ولی انگار نه انگار دارم دیونه مبشم بخدا دارم به جنون میرسم مشکلاتم خیلیه اون ...

زندگی رو هرطور بگیری.همونطور میگذره.

سخت نگیر

مشکلت رو بزرگ جلوه نده.ک یک مشکل بزرگتر جاشو میگیره

زندگی کن‌محبت بخند

خوش باش

2738

منم دخترم رفلاکس داشت بعد یک سال خوب شد ،انشالا بچه شماهم خوب بشه ،حتما پیش یه متخصص خوب ببر،اگه تهرانی ببر بیمارستان طبی کودکان ،عاااااالیه

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘
زندگی رو هرطور بگیری.همونطور میگذره. سخت نگیر مشکلت رو بزرگ جلوه نده.ک یک مشکل بزرگتر جاشو میگی ...

اخ که این حرفا گفتنش اسونه من الان توان ندارم بلند شم صبونه بخورم کل دیشبو شیر میدادم الانه که غش کنم

با تمام وجودم درکت  میکنم یه ساله این شرایطو دارم بچت کی خوب شد خود به خود خوب شد؟

تا دوسالگی تقریبا اینجوری بود خود بخود خوب شد البته من از هر نوع دارویی هم بهش میدادم ‌‌.ولی بنظرم چون دیگه بزگ شده بود خوب شد 

طوری راجع به دیگران قضاوت نکنید که وقتی خلافش ثابت شد شرمنده شید😉
ممنون دستتون درد نکنه الکی که بهم امیدواری نمیدی توروخدا اگه تبلیغه از من بگذر چون جونی برام نمونده& ...

نه به خدا تبلیغ مبلیغ بلد نیستم من .یه دکتر خوب پیدا کردم که دلسوزه وپولکی نیست معرفی میکنم چون خودم نتیجه دیدم میگم شاید خوب شن دعام کنن .من که اولش گفتم ببین اگه تو شهرت پزشک هومیوپات هست برو پیشش اگه من تبلیغ گر بودم که همون اول دکتر خودمو معرفی میکردم 😔

خدارو هزار مرتبه شکر کن طب سنتی میگه از سردی شیر مادره

عزیزم من از داروی طب سنتی استفاده کردم براشون به نظرم اون دارو باعث شد بعد از یک سال بهتر بشن

دکتر میکائیل عزتی مطبشون تو تهرانه اگه آشنایی چیزی داری بگو شربت بچه که هم واسه نفخ خوبه هم رفلاکس رو برات تهیه کنن بفرستن 

این آقا محصولات شونو خودشون درست میکنن و طبیعی طبیعیه

خودشون هم علمشون خیلی بالاس این علم و اهل بیت نصیبشون کرده...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
نه به خدا تبلیغ مبلیغ بلد نیستم من .یه دکتر خوب پیدا کردم که دلسوزه وپولکی نیست معرفی میکنم چون خودم ...

بباشه پس خدا خخیرت بده اگه پسرم خوب شه تا عمر دارم دعات میکنم هزینه داروهاش بالاس؟

2706