2733
2734
عنوان

دلیل علاقه مردان متاهل به دیدن عکسهای زنان مورد دار در اینترنت

| مشاهده متن کامل بحث + 7044 بازدید | 223 پست

اگه منظورت اینستاس ک ما خانوما هم می‌بینیم دیگه اونارو! بعد چرا خودمونو شوهرا مونو بسته و محدود کنیم؟ 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
چون مفهوم تجاوز در غرب با مفهوم تجاوز درکشورما متفاوته در. غرب یه خانم حتی میتوانه از همسرش تحت عنوا ...

هرسری باید اینو گفت برای بعضیا

فقط تکرار میکنن

نمیرن حتی بخونن معیار تجاوز چی هست

اونجا حتی متلک یا کلامی که باعث ناراحتی طرف بشه جزو آمار تجاوز میاد

اینجا زن اگه نخواد شوهرش حق داره به هر زوری برای رابطه متوسل شه و همه هم میتوپن به زنه که چرا نخواستی.انگار برده باشه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون مفهوم تجاوز در غرب با مفهوم تجاوز درکشورما متفاوته در. غرب یه خانم حتی میتوانه از همسرش تحت عنوا ...

پس اون فیلمای تجاوز توی اروپا و آمریکا که می‌بینیم کشکه؟ کلا همه جای دنیا زن رو پایین و حقیر شمردن 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
من یک مرد هستم هرگز اینجوری فکر نکن شوهرت کثیف نیست واقعیت اینه که خنده داره شما از یک انسان بخای ...

شما ازدواج هم کنین نظرتون باز هم همینه و حق میدین بخواد با یک نفر دیگه لذت رو تجربه کنه🤔

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2731
شما ازدواج هم کنین نظرتون باز هم همینه و حق میدین بخواد با یک نفر دیگه لذت رو تجربه کنه🤔

اولا من کی ام که بخام حق بدم یا ندم

دوما چرا همه فکر میکنن من میگم زن و شوهرا پاشن برن با هرکی شد رابطه کنن

اقا من میگم در این دنیا قرار نیست همه چیز با هم جور دربیاد

واقعیات در خیلی موارد برای بعضیا تلخ و بده

رابطه زناشویی بعد از گذشت مثلا ۱۰ سال خیلی کمرنگتر میشه و ممکنه مرد یا زن اگر میل جنسی بالایی داشته باشن بسمت یک شخص نو گرایشی پیدا کنن و این طبیعیه ولی از نظر اخلاقی مشکل داره

نه خب چه فرق داره من هردو رو گفتم فقط نکته اینه که مردها بخاطر تغییرات هورمونی که دارن ممکنه بعد ص ...

درسته حرفاتون 

مخصوصا جمله اخر 

اگه چنین حقی طبیعت بدن انسان داره پس وقتی از یکی دیگه خوشمون اومد قبلیو باید کامل بزاریم کنار 

چون خیانت در کل مورد جالبی نیست .

2740
درسته حرفاتون  مخصوصا جمله اخر  اگه چنین حقی طبیعت بدن انسان داره پس وقتی از یکی د ...

کاملا درسته

و قبلش سعی کنن تا جایی که میشه ‌ترفندهایی استفاده کنن که میلشون به هم بیشتر بمونه

سکس تراپیست ها مثلا راهکارهایی ارائه میدن

شما اگر دقت کنید تمااام دلیل جدایی زوج نهایتا بخاطر مسائل جنسی میشه

یعنی اعتیاد بی پولی و بی اعصابی و همه و همه چیز نهایتا باعث مسشه زن و شوهر کنار هم نخابن یا سرد بشن نسبت به هم و بعد طلاق

وگرنه دونفر که رابطه جنسی قوی دارن هرگز بخاطر مسائل دیگه همو از دست نمیدن

کاملا درسته و قبلش سعی کنن تا جایی که میشه ‌ترفندهایی استفاده کنن که میلشون به هم بیشتر بمونه ...

کاملا موافقم 

برای همین خودم به شخصه ازدواجو قبول ندارم چون پایداری رابطه و اون تازگیشو از بین میبره 

هر چند ادمی که باهاش تو رابطم بعد یه مدت برام جذابیتشو از دست میده و باهاش تموم میکنم 

اولا من کی ام که بخام حق بدم یا ندم دوما چرا همه فکر میکنن من میگم زن و شوهرا پاشن برن با هرکی شد ر ...

بله شما میگین زن و مرد مجاز هستن ولی واقعیت اینه که مثل بقیه مردای ایرانی فقط حق رو ب مرد میدین برای اینکار 

مردا یکم زندگیشون تکراری بشه این حق رو ب خودشون میدن ولی زن باید حواسش ب شوهر و زندگی و بچه و.... باشه و کوچکترین کاری ازش سر بزنه دیگه واویلاست ! اونجاست که دیگه حقوق بشر و هرمون و مطالب علمی و... رنگ میبازن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
کاملا موافقم  برای همین خودم به شخصه ازدواجو قبول ندارم چون پایداری رابطه و اون تازگیشو ...

الان همه میان بد و بیراه میگن ولی من به شما اثبات میکنم که ازدواج ماموریتش اینه که عشق واقعی رو خراب کنه و از بین ببردش

شما اگر عاشق کسی هستی  ولی میخای این عشقت به فنا بره و یچیز عادی تبدیل بشه برو باهاش ازدواج کن

دیدن این جور چیزها فقط باعث بیماری ذهنی و جنسی میشه، مرد و زن نداره،باعث اختلال در رابطه میشه،کسی که میبینه دیگه لذت جنسی هم براش کمرنگ میشه،یه جورایی بیمار و ناتوان جنسی میشه، علت دیدنش هم فقط بی تقوایی، فریب خوردن، ادامه دادن به این کار هم فقط بیمار شدن و اعتیاد جنسی به این مسائل هست، توجیه کردن هم فریب دادن خودشون

بله شما میگین زن و مرد مجاز هستن ولی واقعیت اینه که مثل بقیه مردای ایرانی فقط حق رو ب مرد میدین برای ...

نه دیگه من که دارم میگم فرق نداره

معمولا این مذهب هست که اگر دقت کنید کلا هوای مردها رو بیشتر داره