2733
2734
اگه موهاتو رنگ کردی ابروتو هم رنگ کن حداقل قهوه ای تیره

نه موهام طبیعیه

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
من ابرو رو که هیچ به نظرم عروس موهاشم نبایدرنگ‌بزنه.طبیعی باشه 

مال من طبیعیه🤗

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از عروسهای خارجی خوشم‌میاد.کاملا آرایش کم و طبیعس موهاشون هم‌ساده یا بازه یا یک شینیون خیلی ساده دارن.عروسهای ایرانی و ماشاالله ۵ صبح میرن زیر دست آرایشگر تا ده ساعت .بعد همچین گریم‌میکنن که بعد خود عروس خودش و نمیشناسه😅😅

یک صلوات میفرستی؟
2728
من از عروسهای خارجی خوشم‌میاد.کاملا آرایش کم و طبیعس موهاشون هم‌ساده یا بازه یا یک شینیون خیلی ساده ...

وااای خدا میدونه خوب میشم یانه😕