2737
2739

خیلی دلم مسافرت خونوادگی میخواد یعنی من وشوهرو بچه هام

ام شوهرم برعکس منه دوست داره چند تا خانواده هم باشه از حق نگذریم بیشترشم با خانواده خودمون بوده شمال وقم و همدان و...ولی اصلا با خونوادم مشهد نرفتیم ولی با خونواده شوهر دوبار مشهد رفتیم با اینکه مادر شوهرم عممه اصلا خوش نگذشت اونم بخاطر رفتارای بچگونه پدر شوهر که اصلا خاطره خوبی ندارم

حالا امشب با ترس ولرز به شوهرم گقتم بیا چهارتایی بریم مشهد میگه پدرمو نبریم ولی مامانمو ببریم میگم پس کی میخوایم باهم یه خاطره مسافرت خودمونی داشته باشیم

اصلا میدونید ازکی زیارت امام رضا دلم میخواد ولی چون میدونم اونا هم حتما میان دلم نمیاد مطرح کنم

حتی بهش گفتم دوست ندارم خونواده خودمم باشن فقط خودمون میگه مامانم دلش میشکنه😥😥😥

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍

منم دوس دارم دونفره بريم شمال ولي جور نشده هنوز هردفه بيشترش با خانواده شوهرم ميريم منم ديگه خسته شدم دوس دارم جمع بريم ولي سن بالاها نباشن فق منو شوهرمو مثلا داداششو خواهرش جوانانه بريم سن بالاها گير ميدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوست دارم فقط باشوهرم برم 

بحدا خسته شدم آخه همیشه تو دلم میگم یه بارم برادرشوهرام ببرشون

دوتاشونم حقوق دارن 

یکیشون مجرده ولی متاهله همش باحونواده زنش مسافرت میره

2731
2738

یه حال بدی دارم به خدا یه بار خواستیم بریم قم اونم به پیشنهاد شوهرم وبابام

ک شوهرم گفت مامانمم میارم من ومادشوهرو بچه ها تویه ماشین

وبابام وآبجیام وشوهراشون توماشین خودشون

بخدا یه اداهایی درآورد که نگو مثلا میرفتیم وضو بگیریم خودش تنهایی میرفت با من ومامانم وآبجیام قاطی نمیشد

یا بغل دست شوهدم میشست براش لقمه میگرفت به منو بچه داریم هم گیر میداد آبجیام میگفتن عمه چرا اینجوری میکنه اصلا فک نمیکردیم اینجوری باشه

البته خودمم شاخ درآورده بودم

یه بارم سرعین میخواستیم بریم بازم با مخالفتهای فراوون من مامانشو آورد گفتم یه بار بااینا بریم یه بارم با خونواده خودت اصلا من تنهایی دوس دارم

اونجاهم خیلی ادا درآورد الان که دارم مینویسم دستام میلرزه بازم صد رحمت به عمم امان از دست پدر شوهرم که خیلی اذیتم میکنه تو سفر