2733
2739
نه فکر نکنم سونو نشون بده فقط خودت حواست باشه تا فردا ببین ترشحاتت نسبت به دیروز بیشتر نشده باشه و ی ...

اگ سونونشون نده من از کجابدونم اخه کیسه اب سوراخ شده یان

اگ سونونشون نده من از کجابدونم اخه کیسه اب سوراخ شده یان

تو بیمارستان نمونه برمیدارن که ببینن مایع امنیوتیکه یانه

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثانه ات رو خالی کن قشنگ خودتو خشک کن یک پد یا دستمال کلنکس بزار روی واژنت خم شو سرفه کن اگه خی ...

بخدا دگ خسته شدم هرروز ی برنامه ی روز حرکت نمکنه ی روز اب میاد دوران بارداری سخت ترین دوران زندگیه

2731
وقتی عطسه کردم بافشار یکم اومد دیگه ولی وختی بلن میشم هیچی نمیاد بعدشم امروز خیلی دسشویی میرم نمدونم ...

کیسه آب که پاره بشه یه عالمه آب میاد و بدون وقفه میاد طوری نیست که یه ذره بیاد دیگه نیاد

اصلا نگران نباش فردا میری دکتر اونم میگه چیزی نیست

خوب بگم کیسه ابه اونوخ من چیکارمیکنم پس  

نگران نباش انشالله که اون نیست باور کن تجربه ندارم نمیدونم ولی معمولا اگه سوراخ باشه ختم حاملگی نمیدن فقط باید مایعات زیاد مصرف کنی و استراحت کنی

سوراخ شدن با پارگی که قابل کنترل نیست فرق داره

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
2740
امروز خیلی ادرار میکنم نمدونم دگ از چچیه ک اینقد بیشتر میشه توی ساعت حداقل ۵بار میرم دسشویی

خب عزیزم اینکع طبیعیه مجرای خروج اب کیسه ای فرق میکنه باادرار واینکه به قول خودتون عفونت دارین وعفونت باعثش میشه

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
2706