2733
2734
عنوان

آیا برای مادرها هم مرخصی هست دلم مرخصی میخواد در حد یکی دو روز

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست عینه من منم میرم درو پشت سرم میبندم دلم میخواد هیچکی صدام نکنه مثلا الان دخترم داره میگه بیا قس ...

قدیما تو هرخونه چهار پنج تا بچه بوده امکانات الان هم که نبوده مامانا چکار میکردن به همه کاراشون میرسیدن کلی وقت هم اضافه داشتن ولی الان با کلی امکانات ما وقت کم میاریم خسته میشیم

وای سرم ترکید همش مامان مامان 

منم بعضی وقتا ک پسرم هی مامان مامان میکنه ...مبگم الهی اسم مامان رو سنگ قبر بنویسن

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2728
قدیما تو هرخونه چهار پنج تا بچه بوده امکانات الان هم که نبوده مامانا چکار میکردن به همه کاراشون میرس ...

قدیما تغذیه ها خوب بودن همه چی سلامت بود الان ما چی میخوریم همه چی هورمونی سرب تو ریه هامون میره فکر می کنی اینا کم رو بی حالیامون تاثیر داره کی انقدر کم کاری تیروئید داشت کی انقدر جوان بر اثر سکته و سرطان می مردن 

2740
چرا؟ جدا شدید

کمکم نمیکرد که هیچ. طلبکارم بود!!! انگار کلفتش بودم. تمام خرج و مخارج و مسوولیتها با من بود. قهرهای طولانی باهام میکرد. یه خانواده بیشعور و بی فرهنگ داشت. کلا دیگه نه اون من رو دوست داشت و نه من اون رو.