2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نخیر ساعت۹ و بیست و دو مین بود من هنوز قشنگ یادمه انگار دیروز بود ....

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .
2738

ما اینجا به شدت ۶ ریشتر احساسش کردیم نزدیک بود خونه رو سرمون خراب بشه وای من همه اش دلم پیش مامانم بود

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .

من دقیق یادمه. البته ما سر پل ذهاب نیستیم. ولی کاملا زلزله رو احساس کردیم. تولدم بود. تازه کیک خورده بودیم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

نه بابا مام تو استان بغل دستی همون لحظه با شدت ۶ ریشتر احساسش کردیم ، روستاهای اینجام خیلی ضرر مالی دیدن

2706