2737
2739
عنوان

از مدرسه پسرم منو خواستن . خیلی استرس گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 79 پست
شمادرستون کجاست معلم پسرم هردوهفته یک درس جدید میدن اروم پیش میرن  خداخیرش بده

من درس مدرسه ی خرگوش هام 

ریاضی هم صفحه ی30 جمع فرایندی مرکز اختلالات میتونه خیلی ب پسرت کمک کنه 

پسر شما یا اختلال خواندن داره یا اختلال نوشتن یا اختلال ریاضی ک این مشکلات تو مرکز ب راحتی حل میشن دانش اموز داشتیم ترم اول رفت مرکز اختلالات ترم دوم شاگرد ممتاز شد

هیچوقتم پسرتو نزن و مقایسش نکن بهش بگو تو خیلی باهوشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من درس مدرسه ی خرگوش هام  ریاضی هم صفحه ی30 جمع فرایندی  مرکز اختلالات میتونه خیلی ب پسرت ...

پسرمن نبود پسراستارتر بود

پسرمن تمرکزش یکم پایین که خداروشکر معلمشون بایک سری کارها که نمیدونم توکلاس چکارمیکنن بهترشده

خداخیرش بده 

پسرم عاشق معلمش 

ماهم همون درس خرگوش هستیم ریاضی هم 30

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
خب کدوم درسش ضعیف فارسی  ریاضی  تمرکز نداره یا بی دقت یا بازیگوشی داره  علتش چیه& ...

طفلکی هر سری بهش میگم بیا درس بخون گوش میده . خیلی با ادبه. نمی دونم مشکل از کجاست . 

طفلکی هر سری بهش میگم بیا درس بخون گوش میده . خیلی با ادبه. نمی دونم مشکل از کجاست . 

الان توچی ضعف داره

بگو ماراهکارهای درسیشون بگیم 

یااون خانوم معلم کمک کنن

2740
بله

مدرسه شم به،نظرم سخت گیر اومد

ایشالله مشکلتون هر چه زودتر حل بشه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
الان توچی ضعف داره بگو ماراهکارهای درسیشون بگیم  یااون خانوم معلم کمک کنن

توی ریاضی خوبه ولی خیلی خوب نیس . توی املا خیلی ضعف داشت باهاش کار کردم الان خیلی پیشرفت کرده . مثلا چرتکه اش خیلی خوبه . دیروز قرآن بلد نبود فرستادش دفتر

دوست من

نه از خودت مایوس باش نه از بچت

هیچ چیز عجیبی اتفاق نیفتاده

بعدم شما باید به معلمش بگی شاید بچه تو کلاس مشکلی داره که نمیتونه درسو یاد بگیره

در کل به جای اینکه خودت استرس بگیری و این استرس و نا امیدی رو به بچه هم منتقل کنی 

سعی کن مشکلو به صورت ریشه ای حل کنی

از بچت بپرس که توی کلاس از هر نظر راحت هست یا نه

و اینکه راه های جدید برای یاد دادن درس پیدا کن

اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
توی ریاضی خوبه ولی خیلی خوب نیس . توی املا خیلی ضعف داشت باهاش کار کردم الان خیلی پیشرفت کرده . مثلا ...

برای بهتر شدن دیکته پیشنهاد میکنم خیلی براش کتاب بخرید و بگید براتون بخونه

وقتی کتاب میخونن این کلمه ها توی ذهنشون حک میشه و دیکته شون خوب میشه

اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
معلمشون خوب  خوب درس میده ایاسال پیش هم مشکل درسی داشت

معلمشون خیلی خوبه . خوب درس میده . روش هاش جدیده . پسرم پارسال خوب نبود . به معلم شون گفتم پایه اش ضعیفه مهلت بده تا برسونیمش . نمی دونم چرا دیروز از دستش عصبانی شده بود . معلمش میگه اخلاق پسرت خیلی خوبه . درسش نه . 

توی ریاضی خوبه ولی خیلی خوب نیس . توی املا خیلی ضعف داشت باهاش کار کردم الان خیلی پیشرفت کرده . مثلا ...

قران خیلی کارنمیکنن که 

چرافرستادنش دفتر بچه زده میکنن

ریاضی بزار خودش به نتیجه برسه 

دیکته هم 

روخوانی فارسی باید کلمه کلمه ببینه وبخونه تا دقت کنه رواون کلمه وقتی کل صفحه ببینه چشمی رد میشه ودقت نمیکنه

معلم پسرم گفت دیکته بگو جای خالی بزار بگو خودش جای خالی پرکنه

خودم نمونه سوال مثلا کلمات غلط ودرست و.. قاطی مینویسم میگم پسرم اون کلماتی که غلط پیدا کنه ودرستش بنویسه

قهرواشتی ماهنوزداریم کارمیکنیم

گاهی وقتهابزار به شما دیکته بگه

کلماتی که بلدنیست ومشکل داره زیاد بنویس بزرگ بزن تودستشوی یخچال اتاق خواب و...

من خودم حروف یک کلمه مینویسم بعد نامرتب مینویسم پسرم مرتب کنه

یانه باکاغذبنویس پاره کن خودش کلمه که شمامیگید پیدا کنه پشت هم بزاره 

من چندتا کلمه باکاغذمینویسم تاتعداد کاغذهازیاد باشه ازبینش پیداکنه بنویسه و...

2706