2737
2734
عنوان

این خانوم سارا مامان امیر پرهام؟😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3030 بازدید | 99 پست
نگفتمممم ولش کن گفتم ول کنننن بعدم من تکیه کلاممه که ولش کن تو دعوا هم که به یکی میگم ول کن میگن من ...

فدای دلت😘😘😘😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
کی فعال تر از من؟ روزی شیش تا تاپیک میزنم. چرا از من تقدیر نکردن؟ 😡😡😡

اره والا

من عاشق تاپیک بدون ارایشتم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کدوم؟ بهنوش طباطبایی؟

نه یه تاپیک داشته پارسال فک کنم که گفته بودی ارایش نکنیم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
یکی بود ک گفته بود شوهرش خوانندس و اسمشم یلدا بود فک کنم یک سریا بهش حمله کرده بود

عه اره عشقم اون من بودم ولی مسدودم نکردن..

خودم نیامدم سایت بعد دیگه دلم طاقت نیاورد اومدم دوباره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738
قربان تو😍❤️😚

❤❤💜💙

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آها بالغ بر 1200 تا تاپیک دارم یادم میره 🤣

اره رفتم پیداش کنم دیدم خیلی وقت گیره😀😀😁😁😁

آها بالغ بر 1200 تا تاپیک دارم یادم میره 🤣

راستی چرا با اون تاپیک دیشب اعتراض کردی؟؟؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من شادی خندان دوست داشتم که رفت از سایت 

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
من شادی خندان دوست داشتم که رفت از سایت 

ده ساله عضوی😂😂

سلام پیشکسوت✋✋😁

2706