2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس اینا کی هستن که انقد کتک میخورن؟؟؟؟ حتما منم کتک میخورم هرشب 😐😐😐😐😐

دوازده به بعد میان انقدم کتک میخورن ک دستشون میلرزه نمیتونن تایپ کنن

همه میگن هیچوقت  انشالله راست باشه😶

شوهر من تاحالا نزده ... الانم داره بهم محبت میکنه ... ولی من دارم زیر خشونتش له میشم... زندگیم جهنمه

میدونی چجوری؟؟؟

واریکوسلشو عمل نکرد الان من برای بار ووم سقط کردم... 😔

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2728
الان یه گیلاس از راه میرسه بهت میگه خوشبختی تو جار نزن😂

اخ دیدی 😂😂🤭😌همش یک عده قشنگ دنبال من هستن 😐پیله و تکرار هرچی میگم باش باز ادامه میدن☹

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738
پس اینا کی هستن که انقد کتک میخورن؟؟؟؟ حتما منم کتک میخورم هرشب 😐😐😐😐😐

وا مگه عهد قجره که خانما کتک بخورن، الان خانما مستقل و قوی هستن اجازه نمیدن بهشون ظلم بشه 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

امروز شدیدا کتک کاری داشتیم نشسته بودیم گفتم شدیدا هوس کردم بزنم پس گردنت چپ چپ نگام کرد فک کرد شوخی میکنم ی دونه زدم انکار بهش برق وصل کردن افتاد دنبالم اون میزد من میزدم😂😂😂

خوبه ک اعتراف کردی .سر چی بود میتونی بگی

سر بی احترامی جاری بزرگم وهمش تداعی روزهای بد گذشته بود کله م داغ کرده بود از تهران تا کرمانشاه صورتم توهم هی میگفت نفسم عزیزم

تعریف میکرد منم همش کم محلی لقمه برام میگرفت مینداختم دور

خلاصه ی متلک بهش پروندم ودو تاسیلی زد در گوشم ودعوا لفظی 

منم پشیمون شدم از کارم ب شدت

بعد رفت سرکار شب شیفت بود

صبحش زنگ زد گفت نفس عصبانیم حالش چطوره

منم زدم زیر گریه وگفتم ببخشی مقصر بودم خیلی خجالت کشیدم

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2706