2737
2739
خدانکنه اینو نگو برای چی سقط بشه اما میگم مراقب کن

سقط دوقلو داشتم تو چهار ماه حالا الان دیگ تحمل شادی کوتاه مدت ندارم فقط توکل کردم بخدا

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای نامرد اون چی شد شد کرد، مامانت متوجه شده؟

اره مامانو گفتم چون تقریبا بارداریم پرخطر میشه باید بدونه خودمم از علائم مطمئن شدم باردارم ک اومدم شهر پدریم 

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
2728
من بايد اسفند زايمان كنم ايشالله ولي شوهرم يه ماه پيش يه جفت گوشواره واسم خريد كه موقع زايمان ميده ب ...

آخی دستش درد نکنه، خب با هم خردید چرا گفته بهت میذاشت سوپرایزشی

2740
بازم شکر خدا قدر شناسه، سعی کن بهش اعتماد به نفس بدی اگر انتخابی کرد نگو خوب نیست سلیقه ات

آره بيچاره اصلا توقعم نداشتم واقعا. كلا ميترسه ميخواد واسم چيزي بخره هميشه ميگه خودت بيا انتخاب كن يا پولشو ميده كه خودم بخرم

آره بيچاره اصلا توقعم نداشتم واقعا. كلا ميترسه ميخواد واسم چيزي بخره هميشه ميگه خودت بيا انتخاب كن ي ...

میدونی این یه نقطه ضعفه که کسی متوجه بشه ممکنه سو استفاده کنه مشخص همسرت مرد خوبیه اما از این نظر سعی کن بگی خودت هر چی بخری برای من با ارزشه یا چیزی خرید ذوقت رو نشون بده بگو همیشه خوش سلیقه ای اینطوری حتی کسی که بهش اینا رو بگه خواهر فامیل و... براش اهمیت نداره میگه خانمم همیشه قدر منو میدونه و بهم اعتماد به نفس میده اونا دیگه اهمیت ندارن براش