2737
2734
من یبار گفتم روزی400تا وتا دوماه باید شب از نیمه گذشته باشه من ساعت11به بعد می گفتم .اون موقع تابستو ...

یعنی میشه روزی هرچندتا ک خودت میخای بخونی!بعد ی جاخوندم بابدهرروز بیشترش کنی درسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ذکر آیه قرآنه،به صورت عمومی گفته بشه اشکالی نداره،مثلا هر وقت خواستید بگید.اما اینکه گفته شده اثر سو داره چون هر ذکری اثر خاصی داره مطابق با روحیات هر فرد.مثلا صد مرتبه ذکر یا الله که شما بگید اثر متفاوتی داره با همین تعداد که من بگم.پس به صورت عمومی و کلی بگید طوری نیست.

فقط اذکار با تعداد بالا و به طور مستمر رو باید با اجازه ی استاد سیر و سلوک انجام داد(که چنین استادی هم به راحتی گیر هر کسی نمیاد. به قول آیت الله فاطمی نیا اینجور افراد کمند و در حال حاضر هم کسانی که هستند، به علت بالا بودن سنشون شاگرد قبول نمیکنند)
مثلا کسی یک ذکری رو به مدت چهل روز هر  دفعه پنج هزار بار تکرار کنه ....
یا ذکری رو  هر روز هزار بار   تکرار کنه در مدت طولانی...
گفته اند  در این صورت باید با اجازه ی استاد باشه...
وگرنه مثلا  ذکر یونسیه ذکری هست که قرآن به ما یاد میده
مگه میشه ما  نتونیم به کار ببریم....

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
سلام حضرت یونس علیه السلام مدت ها در میان قومش به ارشاد مردم پرداخت ولی در مدت سی و سه سال فقط دو ن ...

سلام گلم من بلدنیستم درخواست دوستی بدم میشه شمادرخواست دوستی بفرستین من قبول کنم ازتون سوال دارم٬البته درصورت تمایل .

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.
سلام گلم من بلدنیستم درخواست دوستی بدم میشه شمادرخواست دوستی بفرستین من قبول کنم ازتون سوال دارم٬الب ...

سلام.در خدمتم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738
این ذکر آیه قرآنه،به صورت عمومی گفته بشه اشکالی نداره،مثلا هر وقت خواستید بگید.اما اینکه گفته شده اث ...

سلام خانم چطوری؟انقد خوشم میاد مثل رابین هود میرسی ومشکل گشا میشی

دوست دارم

من فقط میدونم وقتی آدم یه مشکل خیلی بزرگ داشته باشه این ذکر و میگن 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
سلام خانم چطوری؟انقد خوشم میاد مثل رابین هود میرسی ومشکل گشا میشی دوست دارم

سلام عزیز...الحمدلله،عالی...شما خوبید؟

😂😂😂😂خدا کنه کسی هم استفاده کنه.

لطف دارید بزرگوار😊

چه درد سری؟

زیاد گفتنش باعث میشه خدا بخواد امتحانت کنه.فقر میاره.منم شنیدم نمیدونم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706