2733
2734
عنوان

حسن ریوندی رو کسی میشناسه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 28 پست

اره خیلی باحاله.پیجش تو اینستا هس

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آدرس امین حیایی هم بهم بدین

امین حیایی هم تو اینستا پیج داره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740
از خودت یه فیلم بگیر و اعتراف کن که عاشقش شدی بذار توی اینستا اون خودش دنبالت می گرده پیدات می کنه

خخخخ نه بابا برای کار تبلیغات برای زنان سرپرست خانوار و بد سرپرست 

کارش دارم میخوام با خودش حضوری صحبت کنم 

خخخخ نه بابا برای کار تبلیغات برای زنان سرپرست خانوار و بد سرپرست   کارش دارم میخوام با خ ...

بهش پیام بده تو اینستا

حضوری مگه اون به این راحتی قرار ملاقات میذاره با کسی!! جوک گفتیا

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

تواینستاگرامش بعضی از پستهاش تبلیغ میذاره برای کنسرتاش . زیر همون تبلیغ یه شماره گذاشته او شماره دفترشه فک کنم . چون یه بار گفت دفترم سمت تهرانپارسه اون شماره ای هم که گذاشته با 77 شروع میشه 😎😎😎😎😎😎

مادرم بیماره . میشه برای سلامتیشون دعا کنید