2733
2734
عنوان

دوسااااعت دیگه میرسنننننننن😱استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5064 بازدید | 204 پست
😂😂 من بعد این همه سال هنوز میخوام مادر شوهرمو ببینم تپش قلب میگیرم، تو که تازه ای حق داری

وای بخدا منم،، هر وقت میبینمشونم یه جوری کل سیستم بدنم میریزه بهم و استرسی میشم و قلبم تند تند میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن داییمه اینان دیگه نهارم ندیم ؟😐 بخاطر یه سری مسائل اولین باره داریم‌میبینیم همو

عکس بده  بهت اعتماد ب نفس بدیم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731
ایش کله سحر 😒😒😒جواب منفی بده بابا اینا بدرد زندگی نمیخورن ک.... سحرخیز ندووووستتتت😂😂😂😂

جالامن ایناکه شب زودمیخوابنم ندوست😂😂😂

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2738

عروس بابوی سیب زمینی سرخ کرده واقعا پسندداره خخخ مخصوصا اگ دوماد چیپس دوس باشه 

بیابرو ب خودت برس ارایش کن شیک پیک کن 

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
🤧دیشب خیلی اذیت شدم  دهنم سرویس شد واسه غذا

مامانت مگه نمیپزه؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706