2733
2739
عنوان

کودک بد غذا+پیشنهاد ناهار

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 52 پست
خوب بردمش دکترگف کم بخوره م بهتره....زیادبخوره یا اسهال میکنه یابالامیاره

دختر من وزنش نسبت ب سنش خوبه ولی چون قدش بلنده لاغر دیده میشه دکترم بردم گف همه چیش خوبه بهش فشار نیار واس غذاخوردن گوارشش رو آسیب میزنه

ولی مگه میشه ولش کرد بحال خودش ک خاس بخوره نخاس نخوره!!

خدا حفظشون کنه دعا کن دختر منم غذاشو خوب بخوره انقد حرصم نده پیر شدم

زیاد حرص نخور شاید پلو رونمیتونه هضم کنه.....اشکال نداره شما همون سوپ ک میخوره براش درست کن ولی مقوی باشه سوپت ک زود گشنه نشه....

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد حرص نخور شاید پلو رونمیتونه هضم کنه.....اشکال نداره شما همون سوپ ک میخوره براش درست کن ولی مقوی ...

دیرئز اینکارو کرد

پریروز پلو گوشتش رو کامل خورد

شنبه ماکارونی رو کامل خورد

روزای قبلشم همینطور اینبار مامانم سفارش کرد دخترت سوپ دوس داره هفته ای ی بار سوپ درست کن براش دیرئز درست کردم ک اینطوری شد

دختر من وزنش نسبت ب سنش خوبه ولی چون قدش بلنده لاغر دیده میشه دکترم بردم گف همه چیش خوبه بهش فشار نی ...

خیلی حساسی.....درسته مادری ولی فشارنیار بهش کم کم میبینی خودش میخوره.....بهش میان وعده موز بده بخوره اگر دوست داره

2731
دیرئز اینکارو کرد پریروز پلو گوشتش رو کامل خورد شنبه ماکارونی رو کامل خورد روزای قبلشم همینطور ای ...

دخترم ۵سالشه .....لاغره.....غذاشم خوبه ....یادمه کوچیک بود هرچی خودمون میخوردیم اینم میخورد....ولی بیچاره زنداداشم ب زور دهن پسرشوبازمیکرد ی قاشق غذابخوره

خیلی حساسی.....درسته مادری ولی فشارنیار بهش کم کم میبینی خودش میخوره.....بهش میان وعده موز بده بخوره ...

میان وعده هرروز موز نارنگی سیب میدم میخوره

اجیلم(پسته گردو بادوم و کشمش )میدم میخوره

فقط دیروز دیدم پسته هارو جدا میکرد با هم میخورد تفاله میکرد میریخت بیرون(پسته خام بود خوشش نمیومد)انقدی میخورد ک مزه ش رو بگیره

میان وعده هرروز موز نارنگی سیب میدم میخوره اجیلم(پسته گردو بادوم و کشمش )میدم میخوره فقط دیروز دید ...

همون اجیل ک میدی مقویه.....موز خودش واسه بچه مثل ی وعده غذاس

2740
خدا حفظشون کنه کلافه شدم بخدا فقط دوس دارم بخوره همین

خواهری ب نظرم دخترت باهموناسیرمیشه.....زیاد بدی معدش بزرگ میشه چاق میشه....ب خدا توفامیل بچه ای ک میره کلاس اول بهش میخوره پنجم باشه.....خیلی بده....مامانش میگه غذانباشه پیاز داغ میخوره.....زشت نیستا ولی تپله بزرگ دیده میشه

چندبارپیش بچه ی خواهرت بهش غذابده بخوره....شاید ببینه اون میخوره اینم بخوره

از خانواده دورم تو این شهرم غریبم

وقتی میرم مشهد پیش خانواده م اصن اشتهاش وامیشه مامانم بهش غذا میده تا تهشو درنیاره ولکن نیس

2706