2737
2734
عنوان

باورتون ميشه مخفيانه اين همه ازم دزدي كردن! خدا لعنتشون كنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2337 بازدید | 200 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی برگردوندن؟؟ چجوری باید شکایت کرد

کد و باید بزنی 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2728
توام مثل مني

وای حروم خورا  چیو بفرستم ب چی؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

عزیزم این کد برای همراه ا وله؟؟

طفلی بابا مامانم برم بهشون بگم

همش میگن تعجب میکنیم چقدر قبض موبایلمون زیاد میاد

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2738
خیلی از پیام هایی که برام میومده  رو پاک کردم  الان از کی شکایت کنم  این مبلغ طی سه ...

هرطور خودت ميخواي الان دولت موظف كرده برگردونه، شكايت هم خيلي راحته ، ميزني *٨٠٠*٢# بعد كلي كد ميام كه مربوط ب هركدوم از سرشماره هاي هاي تبليغاته، اون كد ها رو تك تك بفرست به ٨٠٠٧

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
من هيچي رو فعال نكردم خودشون فعال كردن 

وایی لعنتی ها 

دزدی ها کم بود اینام اضافه شد😶

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
برای من ۱۵۵هزار و خوردی شده😳 عجیبه واقعا متاسفم که تو همچین کشوری زندگی میکنن اونوقت با افتخار می ...

ايرانيا توي هر زمينه اي ك فكر كني در اين مورد ماهر شدن 😂

همراه اول خیلی دزدی کرده دولت موظفش کرده برگردونه برا من ۹۷ تومن بود برا شوهرم ۹۰ برا شوهرم برگردوند ...

ايول اميدوارم مال منم برگردونه

دوستانی که میگن فعال کردین منظور بازی یا اپلیکیشن ها نیست منظور پیام های تبلیغاتی و ایناس مثلا برا من مجله خانواده هر روز پیام میومد خیلی اذیت میشدم هی لغو میکردم باز بعد یک هفته تمدید خودکار میشد خودمم بلد نبودم  بردم پست بانک برام درست کرد یا دوتا شرکت دیگه که برا تبلیغ همیشه پیام میفرستادن باز از من شارژ کم میشد  این بسته دو گیگ هم چندبار خودکار برا من تمدید شد خیلی رو مخم بود 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2706