2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا‌که نه اکثرا امنوره اولیه هستن دیگه که باردارو جواب میدن

یعنی ممکنه منم جواب بگیرم این ماه سونو دادم فولیکولم ۱۲ بود دکتر گف برا بارداری کافی نیست دو روز دیگه ب موعدم مونده دعا کنید باردار باشم 

یعنی ممکنه منم جواب بگیرم این ماه سونو دادم فولیکولم ۱۲ بود دکتر گف برا بارداری کافی نیست دو روز دیگ ...

عزیزم ببخشید میپرسم من چند ماهیه با قرص پریود میشم ولی قبلا اینجوری نبودم میشه راهنماییم کنید منم همون چیزی که شما گفتید هستم یانه؟واینکه ثانویه هم داره؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2738
عزیزم ببخشید میپرسم من چند ماهیه با قرص پریود میشم ولی قبلا اینجوری نبودم میشه راهنماییم کنید منم هم ...

اره عزیزم ثانویه هم داره کسایی ک قبلا پریود میشن ولی الان نمیشن و با قرص پریود میشن امنوره ثانویه دارن شما چند سالتونه؟؟

اره عزیزم ثانویه هم داره کسایی ک قبلا پریود میشن ولی الان نمیشن و با قرص پریود میشن امنوره ثانویه دا ...

تازه رفتم توی ۲۲.توروخدا بگو چیکار کنم خوب شم؟خیلی نگرانم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
گلم انشالا که بارداری ولی اگه خدای نکرده نشدی یکم لاغر کن ورزشم کن فولیت بالا میره روز دوم پریودتم م ...

چتق نیستم عزیزم ولی اگه این دوره نشدم واسه دوره بعد میحام حتما ورزش کنم ولی خب باید دکتر تجویز کنه اشکال نداره بدون مشورت دکتر متفورمین بخورم؟؟

باید تحت نظر دکتر باشی عزیزم هرچی زودتر بری بهتره چون واست درده سر ساز میشه

تحت نظر هستم گفتن مشکلی نیست چون ازمایش سونو اینام سالم بوده شکرخدا