2733
2734
سزارین اختیاری هزینش خیلی بالاس ها

کاری ک نمیتونیم بکنیم بچه بریچ بمونه خخخ مگه خوب بخوریم بچه تپل شه ن سزارین کن خخ

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونو بهت نگفت؟وقتی بچه وارد لگن میشه یعنی زایمان نزدیکه و توهفته های اینده زایمان میکنی بچه سرجاش قر ...

نه فقط گفت همه چی خوبه بچه سفالیکه جفت خلفی و وزن نرمال و زایمان طبیعی

2731
نه فقط گفت همه چی خوبه بچه سفالیکه جفت خلفی و وزن نرمال و زایمان طبیعی

ن فک نکنم بچرخه دیگه وقتی خودشون گفتن زایمانت طبیعیه

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
برو زایمان طبیعی کن به خودتم استرس نده

تجربه طبیعی داشتین ؟؟خودم دلم میخاد طبیعی باشه.چون یه کم دیابت بارداری خفیف دارم دکترم هفته 38 میخاد بستری کنه با دارو دردامو شروع کنه بچم دنیا بیاد زودتر.میگه بخاطر دیابتت تا 40 هفته صبر نمیکنیم

2738
خوب بود.دردش خیلیه؟چکار میشه کرد کمتر شه.هفته های اخر چی میخوردی و چکارا میکردی

ببین راستشو میگم.دردش زیاده اما قابله تحمله.بستگی به دکتر و بیمارستانت داره.دکتر من خیلی صبور بود.مامایی که در اختیار من بود خیلی بهم کمک کرد.از ورزشو نرمش گرفته تا ماساژ زیر دوش آب گرم.اگه خودت طبیعی دوست داری پس میتونی و خوب همکاری میکنی.فقط از فردا سعی کن پیاده روی بری خیلی زایمانو راحت میکنه.آخرین سونوت چند هفته بود وزن نینی چقد بود؟

2706