2737
2734
عنوان

بگید چکار کنم بلاکم کرد😭+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 7487 بازدید | 205 پست
ببین گلم،من ن مامانتم ن خواهرتم ن دوستتم ،سعی کن جبهه نگیری  خدایی با خاموش شدن نت با هممون از ...

حرفاتو باید طلا گرفت خواهر کاربر لیمو ترشو تاپیکاشو خوندی؟اختلاف طبقاتی مثه یه سم مهلکه که ذره ذره ادمومیکشعه

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
وای تو همونی ک چند ساعت پیش خودتو چش کردی گفتی دوس پسرت همش عاشقونه بات حرف میزنه از چت دومی ک گذاشت ...

اره عزیزم 

امشب‌ ی چالش  بود  انجام دادم این شد 😭

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو سرما نشستم گریه میکنم هعی 😭

عزیزم یه باربرای همیشه عزاداری کن وتمام الان عزاداری کنی بهترازوقتیه که بیایی بگی بایه بجه نمیخامش ولی جون انتهاب خودم بوده روم نمیشه خانوادمو درجریان بذارم .این اقا خیلی بددهنه به درد زندگی اصلا نمیخوره.

وای تو همونی ک چند ساعت پیش خودتو چش کردی گفتی دوس پسرت همش عاشقونه بات حرف میزنه از چت دومی ک گذاشت ...

بله دیگه ادمارو باید تو سختیا امتحان کرد تو شادیا که همه گل وبلبلن

2731
تو سرما نشستم گریه میکنم هعی 😭

ای خدا،الهی بگردم من،نکن با خودت این کارو 

اون الان راحت داره چرت میزنه بعد تو اینجوری آشفته ای 

فقط خودت ب خودت میتونی کمک کنی 

برو پیش مشاور راسته حسینی تمام خوبی ها و بعدی هاشو بگو،تمام خوبی ها و بدی های خودتم بگو،اون جوری راحت میتونی تصمیم بگیری برا زندگی 

منو خیلیا میشناسن تو سایت،اصلا اهل نصیحت نیستم اهل پز دادن هم نیستم،فقط دوس ندارم چیزایی ک دیدم تو دوستام برا تو تکرار شه 

شوهر من تا  الان ک نزدیک ب یک ساله عقدیم، باورت میشه بدترین حرفی ک تو اوج دعوا زده بهم گفته دهنتو ببند بوده ؟؟؟

فراز و نشیب زیاد داشتیما

ولی تنها دارایی زندگی شوهر من ،قبل من،مامان و ابجیش بود،ن داداش داشت ن بابا 

مرگ مامانش رو قسم خورد برا ی موضوعی ک کات میکنه،ولی بخاطر من زد زیر قسمش ،مرگ کسی رو قسم خورده بود ک تمام زندگیش بود ولی برا منی ک عشقش بودم گذشت از قسمش

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
عزیزم یه باربرای همیشه عزاداری کن وتمام الان عزاداری کنی بهترازوقتیه که بیایی بگی بایه بجه نمیخامش و ...

اخلاقش همونی بود ک من میخواستم نمیتونم ینی میشه فراموش کرد ینی  وای 😭😭😭😭اه ندارم نشانی ز یارم کجایی نگارمک بردی قرارم  بیا باز کنارم ک چشم انتظار نگارم  

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂
2738
حرفاتو باید طلا گرفت خواهر کاربر لیمو ترشو تاپیکاشو خوندی؟اختلاف طبقاتی مثه یه سم مهلکه که ذره ذره ا ...

فدات شم 😘😘😘

آره خیلی چیزا الان حتی تو رویا هم فک نمیکنی ک روزی مشکل زندگیت باشه ،بعد ک عروسی میکنی میفهمی ای داد بی داد 

من کلا با دوستی مخالفم ولی کیه ک گوش کنه

خیلی بده مثه اینه که گرسنه باشی یه غذارو بخوری بعدکه خوردی تموم شد اخرسربگن گوشت گربه بود.اصلا ادم بدیارو نمیبینه لعنت به احساسات زنانه

اخلاقش همونی بود ک من میخواستم نمیتونم ینی میشه فراموش کرد ینی  وای 😭😭😭😭اه ندارم نشانی ز یا ...

😂😂😂😂😂۴روز دیگه یادت میره تازه میگی عجب خری بودما این دیگه کی بود

ای خدا،الهی بگردم من،نکن با خودت این کارو  اون الان راحت داره چرت میزنه بعد تو اینجوری آشفته ا ...

خدانکنه 

عزیزم منم میگم عجیب بود تو‌این یکسال وشش ماه اینا رو بگه باورم نمیشه بهم گفت حوصلتو ندارم اصلا هنگم 😭

من ازش عذر خواهی کردم اینطور جوابمو داد 😣

خدانکنه  عزیزم منم میگم عجیب بود تو‌این یکسال وشش ماه اینا رو بگه باورم نمیشه بهم گفت حوصلتو ن ...

عزیزم بخاطر کم تجربگی و نا پختگی ک داره اینجوری واکنش نشون میده 

گفتم ک تو پست قبلیم

الان کاملا با ی چالش تو سردیش شده،حس میکنه میخواد گربه رو دم حجله بکشه 

بازم میگم اگه خواهان واقعی هستی پس پای تمام بد و خوبش باش و صبوووووووری کن تا مرد شه

این صبوری کردن بهای سنگینی داره ها