2737
2734
عنوان

تکونای نینی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 80 پست
من یه دفعه یه طرف شکمم قلمبه میزد بیرون. نمیدونم  زانوش بود آرنجش بود کف پاش بود یا.... ولی خیل ...

واسه منم اینجوریه گوشی دم دستم باشه سریع فیلم میگیرم

لطفا واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏
چه کیفی کنم من ،این که همش خوابه کم تکون میخوره

برو لذت ببر و نی نی بازی کن

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه کیفی کنم من ،این که همش خوابه کم تکون میخوره

😐من ک حس میکنم تو شکمم دارن ظرف میشورنن 😭

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
😂😂😂عجب بچه ی سرتقی تو یه جایی خوندم هر بچه ای شب بیدار باشه توشکم مادرش تو واقعیتم همین میشه شبا ...

اره منم  از دخترخالم شنیدم

میگفت هر ساعتی تو شکمم بیدار بوده الانم همونجوریه

من صبح ها دقیقا سر ساعت ۶ با لگد بیدارم میکنه😁😁😁

اول فک میکردم تصادفیه

بعد دیدم نه تایمیه خودم بیدار میشم

یه وقتایی خواب میمونم با لگدای کوچولوم بیدار میشم😁😁😁

2731
من انگار بچم تو واژنمه تکونای شدید میخوره و پشت هم لگد تو واژنم میزنه دردایی مثل چاقو حس میکنم 

من سرش و ك تكون ميده اينطوري ميشم

چون ميخوره به عصب هاي رحم 

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2740
خانوما من همش حرکت بچمو تو واژنم حس میکنم. طبیعیه ب نظرتون. انگار تو مثانمه

حتما بچه پایینه مشکلی نیست من سکسکه ک میکنه سرش پایینه هی میخوره به واژنم

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2706