2737
2739
اصلا نمیتونم ازش هم متنفرم‌ هم دوستش دارم😭 دیگه سمتش نمیرم بخدا خودش باید پشیمون بشه میدونم اونم ح ...

عزیزمممم، غصه نخور،همه تو زندگیشون مشکل دارن هر کسی یه جوری بالاخره

صبر کن جلو میاد، مردا اون قدر هم کعونشون میدن مقاوم نیستن

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
عزیزمممم، غصه نخور،همه تو زندگیشون مشکل دارن هر کسی یه جوری بالاخره صبر کن جلو میاد، مردا اون قدر ه ...

یه ماهه روز و شب ندارم همش دعوا میکنیم بخاطر اون برادرش

نه نمیاد سمتم شده ۵ روزم قهر بودیم نیومده این چندوقتم انقدر دعوا کردیم دیدم خودم مقصرم رفتم سمتش عادت کرده

دیگه نمیخوام اینسری کوتاه بیام خدا کمکم کنه فقط

ببخشید مزاحم شماهم شدیم بااین زندگیم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ماهه روز و شب ندارم همش دعوا میکنیم بخاطر اون برادرش نه نمیاد سمتم شده ۵ روزم قهر بودیم نیومده ا ...

این سری اگر مقصر نیستی نرو بزار خودش بیاد، برات دعا میکنم، برات از خدا بهترین هارو آرزو میکنم، عزیزم این چه حرفیه مزاحم چیه

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2728
نمی تونن یهو قاطی می کنم😤

نه دیگه زیادم ابنجوری نباش، حالا این سری رو کوتاه بیا بدو برو باهاش آشتی کن🙂

این سری اگر مقصر نیستی نرو بزار خودش بیاد، برات دعا میکنم، برات از خدا بهترین هارو آرزو میکنم، عزیزم ...

نه نمیرم واقعا هنوز ازش بدم میاد

بنظرمن وقتی اعتماد بین زنو شوهر از بین بره دیگه اون ژندگی،زندگی نمیشه

مثل زندگی من که هیچ اعتمادی بهش ندارم هیچ‌ اعتمادی

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️