2737
2739
عنوان

بیایین از علائمم جنسیت رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 53 پست
پسر

دختره😍😍

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون گلم انشالله 😍😍😍😍

فدات بشم💖💖

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2728
من همه ی علایم پسر دارم موی پاهام رشدشون تندتنده علاقه ب شوری شکمم رو ب پایینه ولی دختره.ب علایم نم ...

افرین مثل من

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من همه ی علایم پسر دارم موی پاهام رشدشون تندتنده علاقه ب شوری شکمم رو ب پایینه ولی دختره.ب علایم نم ...

ا راستی موهامم کم در مساد

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2740
واسه منم گفت مشخص نیس ولی بیشتربه پسرمیخوره ولی گفت روش حساب نکن 

عزیزم انشالله اونی بشه که دلت میخاد💖💖

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیزایی ک گفتی علایم جنسیت پسر و داره .

وا پس چرا بارداری قبلیم که پسر بود یه علائم دیگه داشت

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
چی دوس داری بشه؟پسر؟انشاله اونی ک دوس داری بشه

اول که ان شاأالله سالم باشه اما خوب پسر دارم دخمر میخواستم که انگار خدا صلاح ندونست 

خیلی ناراحت نیستم ولی خوب بهش فکر میکنم

ممنون عزیزم ان شالله همه نی نی هابا سلامتی بیان پیشمون ولی خیلی دوست داشتم دخترباشه چون یه گل پسردار ...

تو هم مثل منی که

2706