2733
2739
عنوان

پدر شوهری ک فکر میکنه من زن اونم!😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 63 پست
خوشبحالت خواهر😭😭😭😭😭

وقتی پسرم اذیت میکنه میگم میبرمت میذارمت پیش آقا جون تا فردا مجبور بشی اخبار نگاه کنی   

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پدر شوهر منو گفتی😂 فقط زیر پیرهنی شو نگفتی😂

پدر شوهر من پیژامه میپوشه با پیراهن مردونه  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
وقتی پسرم اذیت میکنه میگم میبرمت میذارمت پیش آقا جون تا فردا مجبور بشی اخبار نگاه کنی    

🤣🤣🤣🤣🤣  خدا خفت نکنه

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2731

مادر شوهرت چه جوریه؟ خوشگله؟ 

چه حوصله ای داره. پدر شوهر رو چه به این حرف ها. پدر شوهر فقط باید پیژامه بپوشه و بشینه اخبار ببینه و ...

اره واقعا کاش پدرشوهرماهم اینجوری بود اینا تو قصه هان

ودرشوهرما که با پسرای نمونش  شوهرم بیکار کرده گند زد به زندگیمون عین خیالشم نیست 

عوضیا

ذکریاوددود۱۰۰۱باربخون فوت کن به اب وغذای شوهرت..غروبهااسفندوکندردودکن هم دلیل علمی داره هم ارامش میا ...

شوهرم خیلی دوستم داره و هم بهم وابسته اما حس میکنم پدره ک اینجوری میگه بهم میریزه ...

اصلا نیازی نیست من بگم....بخدا از خودم تعریف نمیکنم فقط کافیه یه مهمان بیاد خونمون اینقدر از دستپخت و خونه داری لباسام جلو شوهرم تعریف میکنن ک اونم کلی ذوق میکنه ولی خدا نگذره از پدرش ک اینجوری شوهرمو دلسرد میکنه....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2740
اره واقعا کاش پدرشوهرماهم اینجوری بود اینا تو قصه هان ودرشوهرما که با پسرای نمونش  شوهرم بیکار ...

اینا قرار بوده مادر شوهر بشن  یهو پدر شوهر شدن.   

مادر شوهرت چه جوریه؟ خوشگله؟ 

نهههههه بابا معمولی معمولی از مادر شوهرم ک خیلی خوشکل ترم....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
شوهرم خیلی دوستم داره و هم بهم وابسته اما حس میکنم پدره ک اینجوری میگه بهم میریزه ... اصلا نیازی نی ...

مثلا چی میگه؟ خیلی عجیبه 

نهههههه بابا معمولی معمولی از مادر شوهرم ک خیلی خوشکل ترم....

خوب یه بار بهش بگو پدر جان شما یک بار با انتخابتون سلیقه تون رو نشون دادید

مثلا چی میگه؟ خیلی عجیبه 

شوهرم یا بابا ش؟

خیلی باحالی و بامزه  دمت گرم که تو این اوضاع داغونم خندوندی    

قربونت. خدا نکنه داغون باشی. ایشالله همیشه بخندی

2706