2737
2739

بچه ها من دارم پسرمو از شیر میگیرم

به صورت وعده به.وعده  

الان فعلن دارم سه ساعت یه بار بهش شیر میدم

دو سه روز دیگه میخوام حذف وعده عصر رو شروع کنم  

بعد شیرم زیاده

پسرم هم خیلی وابسته به شیر شده

شما دارویی میشناسید که الان شروع کنم و شیرمو کم و کمتر کنه که پسرمم زودتر دل بکنه از سینه؟؟

اصلن نظرتون در مورد قرص خوردن و خشک کننده شیر مادر چیه؟؟  

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرگرمش کن به بازی و بیرون و بازی با اطرافیانش که کمتر بیاد سراغت برای شیر.هرچی کمتر مک بزنه شیرتم کم ...

یعنی میگین از دارو کمک نگیرم؟

الان همه اش باهاش بازی میکنم چون هر یه ساعت سراغ شیر میگیره و خوب واقعا نفسگیره

ولی باخودم گفتم شاید حجم شیرم کمتر باشه پسرک هم کمتر سراغشو بگیره

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته
2728
غذاهای آبکی کمتر بخور که شیرت زیاد نباشه.مثلا چاییتو داغ نخور.مایعاته داغ نخور.بذار سرد تر بشه.شیرتم ...

ممنون عزیزم

ممنون عزیزم

خواهش میکنم گلم.منم بچمو ۷-۸ماهیه از شیر گرفتم.اول ساعتاشو طولانی کن.بعد وعده صب بهش نده.بعد کم کم وعده بعداظهر.بعد غروب.بعدم شب.آخراش یه مدت توی خوابو که شب خوابه بهش بده تا صب که بهونه نگیره.بعد شبا که میخواد بخوابه سیرش کن یه کیکی نونی غذایی چیزی بهش بده که شبو بیدار نشه.دوسه شب بگذره اینطوری کم کم عادت میکنه برای شیر بیدار نشه.اگرم دیدی مثل بچه من خیلی وابستس یه چیز بدمزه بمال نوکش مزش بره دهنش دیگه نمیخوره.اما حالا روش آخرو آخرین راهت بذار.گناه داره😉انشااله موفق بشی

دختر منم 18 ماهشه و به طرز دیوانه کننده ای وابسته به شیر هستش، هر دقیقه در کل شبانه روز باید شیر بخوره، تقریبا میشه گفت با چیزی هم سرگرم نمیشه  

البته شانس آوردم صبح تا بعد از ظهر سر کار میرم

2738