2733
2734
گلم چونکه از دستگاه خارج میشن میتونی خودت سنشو تنظیم کنی اینو واست نگه داشتم طبق مشخصات ک گفتی البته ...

تو که میدونی من بی جنبم الان سکته میکنم🤤🤤🤤🤤وی وی وی... دستت طلا🤤🤤🤤همینو میخاام

•|خونـ اشامـها همیشهـ ارامـ و بیـ سر و صدا هستند•••یکـ نصیحتـ مواظبـ پشتـ سرتـ باشـ |•

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بخاطر منه فقط هرجا میرم میشه پربازید از بس ور میزنم یا همون چت😎😂😂😂😂😂😂

خسته نباشی خواهر...😐🖐🏻از این به بعد تایپک زدم تگت میکنم😐🖐🏻👌🏻

•|خونـ اشامـها همیشهـ ارامـ و بیـ سر و صدا هستند•••یکـ نصیحتـ مواظبـ پشتـ سرتـ باشـ |•
دومین باره😊 بچه ها لطف داشتن

استارتر من بروم خسته شدم مخم هنگید اینجا برم ب بسته بندیام برسم بعدم میام 🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️😂😂😂فعلا بچه ها هنگیدم خودم💋💋🙋🏻‍♀️

استارتر من بروم خسته شدم مخم هنگید اینجا برم ب بسته بندیام برسم بعدم میام 🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️😂😂😂فعلا ب ...

بای🖐🏻❤️خوشگذشت😆

یادمه چند سال پیش یکی مشابه همین تاپیک رو زد یکی از بچه های سایت بهش گفت بیا شوهر من برای تو😂😂😂

یادمه چقد من خندیدم و اصلا از یادم نرفته گاهی یادم میاد می خندم😂😂😂

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2706