2733
2734
عنوان

امروز تو مدرسه دخترم یه نفر ناشناس اومده یکی از بچه ها رو ....

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 56 پست

بعضی از مدرسه های دولتی واقعا بی صاحابن بخدا پسرم اول ابتدایی چن بار مدرسه نرفت بعدش من رفتم که امضا کنم دفتررو دیدم اصلا متوجه نشدن که بچه نیومده مدرسه چن بارم دیدم دانش اموزا وسط زنگ تفریح تو کوچه هستن

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله پارسال هم تو مدرسه دخترم این اتفاق افتاده،،و متاسفانه میگن تو دوربین چهره مشخص نبوده،،و اینکه معلما هم فکر کردن یکی از اولیاس،،

ب همین خاطر امسال خیلی سخت میگیرن بخوای بری مدرسه باید کلی سوال جواب بشی،،طلا هم اجازه نمیدن بچه ها استفتده کنن.

چقدر زیبا هستند انسانهایی که شبیه حرفهایشان هستند💝

والا که نباید  بچه ها طلا جواهرات داشته باشن اونم تو این جامعه و اگه ساعت تفریح و خب واسه ورود که نمیتونن کارت شناسایی بخوان ... ولی اینکه از توصف بیرون کشیده بچه رو خیلی عجیبه🧐🙄🥶

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم

الان اكثر مدارس دوربين دارن

واي خب قطعا سرايدار و معاون مدرسه نميتونن تشخيص بدن كي والدين هست و كي رهگذر و ناشناس

قطعا همه اوليا رو نميشناسن

در مدارس از استفاده از زيور آلات مثل النگو و دستبند و انگشتر ممنوعه 

علاوه بر كادر مدرسه قطعا والدين هم كوتاهي كردن 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2740
الان مدارس دوربین دارن یعنی تو دوربین مشخص نبوده

قراره فردا دوربین‌ها رو ببینن

ولی چ فرقی می‌کنه طرف پیدا نمیشه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

چه بی در و پیکر بوده اونجا! من تا بوده دیدم بعد زنگ در مدرسه بسته میشه. معاون و مستخدم و کلی آدم تو حیاط و سر صف هستن. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

احتمالا دخترت درس برات تعریف نکرده بچس دیگه مگه میشه سر صف اون موقعه که ما میرفتیم مدرسه والا دو تا دختر جلو در وایمیسادن مدیر سر صف معاون و معلم پرورشی هم ته صف همینجورم تو صفا میچرخیدن فردا برو مدرسه دقیق پرسوجو کن 

فکر کردم دزدیده یا تجاوز شده  کدوم مدرسه و منطقه و شهر بوده  اون بابای مدرسه بی عرضه ...

عزيزم سرايدار مدرسه از كجا متوجه بشه كي مادر هست و كي رهگذر

مخصوصا كه اين روزها چهره ها و تيپ لباس ها همه شبيه هم شده 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

حداقل بگین کدوم شهر بوده، مدرسه دختر منم واقعا بی درو پیکره، حتما باید برم گوشزد کنم، ایندفعه النگو بردن، سری بعد خود بچه رو میبرن، وقتی ببینن مدرسه بی درو پیکره، بخصوص که سرویس بهداشتی مدرسه دقیقا نزدیک در مدرسه اس، کاری هم نداره یه بچه رو خفت کردن و بردن، نه وزنی دارن نه دل و جرات، به محض اینکه دست بزنی بچه غش میکنه والا، دختر من که اینجوریه  نمیرسه به جیغ و داد زدن 😣😣😣😣😣

عزيزم سرايدار مدرسه از كجا متوجه بشه كي مادر هست و كي رهگذر مخصوصا كه اين روزها چهره ها و تيپ لباس ...

من خودم فرهنگی هستم 

و مدرسه ما قانونش طوری هستش 

که ساعت یک به بعد اولیا وارد مدرسه میشن 

و بچه ها هم ورزش دارند 

معلم تو حیاط همراه بچه ها هستش 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

والا من رفتم بچمو از مدرسه بیارم خونه ، وسط راه مامان دوستش که همسایمونه زنگ زد گفت من جاییم نمیرسم دختر منم بیار ، دوباره برگشتم دست دختره رو هم گرفتیم اوردیم ..اصلا نپرسیدن تو کی هستی؟ اینو کجا میبری؟🥴 اوایل مهرم بود هنوز هیشکی منو نمیشناخت تازه

ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
2706