2737
2734
عنوان

زمان مجردي چ عذاب هايي ميكشيدين

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 44 پست
الان مجردم و باید ۹ شب خونه باشم ، مسافرت و کوه و اینا هم اجازه ندارم‌برم‌! ظلمه 

خودت بايد با اين افكار مبارزه كني 

كار كن پول جمع كن وأم بگير خونتو جدا كن اگه خيلي اذيت ميشي

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزرگترین عذاب اینه باید به فامیل و همسایه جواب پس بدی که چرا شوهر نکردی تا حالا؟؟؟؟ من تنها عذابم اینه که نمیزارن تنها برم سفر وگرنه پول یه تور خارج رفتن رو داشتم، ولی مفت خوردن و خوابیدن خیلی هم خوبه، گاهی هم نیاز عاطفی و تنهایی هست ولی مهم نیست

خونواده ام خيلي كم محبت بودن احساس اصافي بودن داشتم چون ششمين فرزند خانواده بودم و توجهي بهم نميشد، خواهر بزرگترم ك ازم ١٢ سال بزرگتره خيلي عذابم ميداد و زور ميگفت، ازادي نداشتم جايي حق نداشتم با دوستام برم، تفريح نداشتيم بيرون رفتني در كار نبود، مهموني در كار نبود ، موقع تاريكي هوا حق بيرون رفتني نداشتيم، خيلي چك ميشدم، يه زنداني ب تمام معنا بودم، بابام پول تو جيبي ب اندازه كافي نميداد، ب بابام سلام ميكردم جوابمو نميداد، نماز خوندنا و عبادت هاي مامانم روي اعصابم بود، وقتايي ك باهاش حرف داشتم در حال خوندن نماز هاي طولاني يا قران خوندن بود، مامانم برام گوش شنوا نداشت

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
بزرگترین عذاب اینه باید به فامیل و همسایه جواب پس بدی که چرا شوهر نکردی تا حالا؟؟؟؟ من تنها عذابم ای ...

تور داخلي نميتونين برين؟ من خواهرم ميره

2738
چرا عذاب؟  ی مجردی توووپ داشتم. خیلی هم عالی بود

خوشبحالت 😔 من مجردي يه زنداني به تموم معنا بودم كه هيچ ازادي و تفريحي نداشتم و هيچوقت پول براي چيزايي ك دوست داشتم نداشتم 

پدر و مادرم تنها نقشي ك داشتن ب وجود اوردن من و عذاب دادنم داشتن

میل شدید دارم به داشتن زندگی مستقل ، کسی که ویژه بهم توجه کنه ، 

خدا رو شكر من بعد ازدواج استقلال و ازادي رو بدست اوردم 

منت تهمت غرغر مقایسه  حموم رفتی چرا خیس شد؟ غذا خوردی چرا کم شد؟ تو چاقی زشتی بدی بد حرف میز ...

😔 الان مجردين يا متاهل؟

الان مجردم و باید ۹ شب خونه باشم ، مسافرت و کوه و اینا هم اجازه ندارم‌برم‌! ظلمه 

من تا ٧ و نيم بايد خونه ميبودم اون زمان و هيچ تفريحي نداشتم

2706