2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تراریخته که همه مدلش وحشتناک نیس، مثلا یه محصول رو روش تغییراتی میدن که فقط پرمحصول بشه، یا به کم آبی مقاوم بشه، یا تو زمین شور و غیرحاصلخیز رشد کنه، حالا اگر یه شرکتی هم بیاد مثلا یه بیماری ای رو وارد محصول بکنه اونم تراریخته هست درصورتیکه فقط آخریش مضره بقیش هیچ مشکلی ندارن حتی یه عده میگن اون تراریخته اولیا که گفتم از محصولات غیرتراریخته بهتر هم هستن چون به اونیکیا کلی سم و کود شیمیایی و هزار تا کار مضر میکنن که سرطانزایی میارن 

2731

جهاد کشاورزی اشغال عوضی تمام محصولات کشاورزی رو عقیم کرده یا همون دستکاری ژنتیکی

بخاطر پول

برای اینکه کشاورزا نتونن خودشون بکارن و مجبور باشن از جهاد بذر و تخم بخرن

یه سیب زمینی سالم امکان اینکه برای کاشت محصول بعدی بشه بعنوان تخم ازش استفاده کرد هست

ولی الان هیچ جای ایران این سیب زمینی وجود نداره تا تخمش از جهاد خریده بشه تمام سیب زمینیا فقط قابل خوردنن

لطفا درخواست دوستی ندید
یعنی شماها ذرت نمیخورین اصن؟ 

دیگه چه میشه کرد

اتفاقا خیلی دوست داریم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
مگه محصول کشاورزی هست که دستکاری ژنتیک نشده باشه؟؟؟ 

پس ذرت محصول چیه 😂😐😐

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بخون بقیه توضیحاتمو

در هرصورت ذرت ی محصول کشاورزیه دیگه😐😐

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
تراریخته یعنی چه ؟

سموم افت کش رو توی خود بذر تزریغ میکنن تا اصلا افت نزنه

حالا بعد چندین سال فهمیدن که این سموم روی بذرها باعث شده که تغییر زنتیکی پیداکنن و باعث بروز انواع بیماری ها در انسان میشه

مگه نمیبینین میوه هایی که از اندازه طبیعی بزرگتر هستن و بدون هیچگونه لک و افت هستن

اینها تراریخته هستن....وفقط وفقط برای جلوگیری از افت و تولید محصول بیشتر اینکاررو میکنن و حالا فهمیدن که مشکل ساز هستش و خیلی دیره چون بذرها مشکل دار شدن

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2706