2737
2734
عنوان

خانمای باردار دیشب داشتم به شوهرم وصیت میکردم😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 78 پست
وای خوبه حالا یه چیزیم گذاشتی برا خودش من ن بچه دارم نه چیزی هر شب به شوهرم میگم من مردم حق نداری زن ...

نه من موافق مساواتم آخه شوهرم واسه این چندرغاز سرمابه کلی زحمت کشیده😂😂

خانوما شمام دلتون میگیره؟

من همش دلم میخواد دورم شلوغ باشه 

با اینکه دانشگاهم میرم و زیاد توی خونه نیستم دوست دارم بین دوستام و خانواده ام باشم سرم گرم بشه

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم موقعی ک دردام شرو شد همینکارو کردم بهش گفم مراقب بچم باش اذیتش نکنین سر اینکه کی نگهش داره خودت بعد من زیاد عزادار نمون ی عالم چیزای دیگ سر زایمانم نفسم ی چند لحظه رفت مامانم میگ تا اسمت اومد رو مانیتور ک زایمان تموم شده بلند شد رفت پذیرش توروخدا ببینین حال زنم خوبه بیچاره رو کلی ترسوندم🤣

منم شب قبل از عمل کلی گریه و وصیت و توصیه کردم که اگه مردم ال کن و بل کن و بچم و چیکار کن و....😁 ف ...

😂😂همون بهتر ک یادش نبود ابجی بعدش طعنشو میزد🤦🏻‍♀️😂

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
2728
همش ازخوشیتونه این فکرها.الهی همیشه خوش باشید من که ای یوای شدم تازه,بعدسه سال التماس دعا,بلکه خداب ...

حرف دکتر و ازمایشگاه فقط حرفه

باید خدا بخواد عزیزم❤

من شوهرم ازمایش نداد ولی خودم تنبلی دارم

بارداری قبلیم با دارو وسونو و..... شد ولی نموند و سقط شد

بعدش خدا خواست و دوباره باردار شدم

انشاءالله شماهم هرچی به صلاحتونه همون بشه

مطمئن باش هیچکار خدا بی حکمت نیست

وای من بهش میگم میگه بمیر من بلدم😂😂😂😂 البته به شوخی 😅😅 گاهیم وقتی میگم شب موقع خواب گریه میکنه ...

عزیزم خدا نکنه

مطمئن باش شوخی میکنه

من هفته پیش کلا فاز افسردگی داشتم با هر اتفاقی زار زار گریه میکردم 🤦🏻‍♀️

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
شفاهی که فایده نداره کتبی وصیت کن.بعدم دو تا شاهد امضا کنه.بعدم وصیتو بده مامانت. به مردا اعتمادی ...

بخدا تو فکر این بودم برم محضریش کنم. یعنی اینقدر داغونم.ولی انگار خیلیا شبیه منن تو اینجت

نه من موافق مساواتم آخه شوهرم واسه این چندرغاز سرمابه کلی زحمت کشیده😂😂

ول کن بابا زجر زندگی به زنه اوله راحتیش برا دومی😂😂میخوام نخوره زنیکه بیشور اعصابم ریخت به هم میخواد جا منو بگیره😖😖😖😂😂😂

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
2738
منم شب قبل از عمل کلی گریه و وصیت و توصیه کردم که اگه مردم ال کن و بل کن و بچم و چیکار کن و....😁 ف ...

وای خداااا😂😂😂

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

عزیزم😂

طبیعیه اکثرا از این فکرها میکنن...منم خیلی فکر میکردم و اعصاب شوهرم داغون شده بود دیگه.

آخر سر هفته ۳۵ گفتن بچه باید دنیا بیاد و ختم بارداری دادن منم چند روزی برای مراقبت باید میرفتم بیمارستان اولین روز که همسرم اومد ملاقاتم خیلی داغون شده بود جدی جدی فک میکرد یه بلایی سرم میاد😂😂😂

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
عزیزم خدا نکنه مطمئن باش شوخی میکنه من هفته پیش کلا فاز افسردگی داشتم با هر اتفاقی زار زار گریه می ...

فدات😅

افسردگی چرا بیخیال باش 

حالا خدامیدونه کی نقشه میکشه ک بعد از رفتنمون (ک امیدوارم ۱۲۰ ساله بشیم چششون دراد) بیاد سرجامون بیخیال😅😅😅