2737
2734
عنوان

درد بخیه های سزارین چند سال بعد عمل

| مشاهده متن کامل بحث + 50193 بازدید | 35 پست
عزیزم نترس من خودم زمانی که باردار بودم میزدم تو سرم که الان چطور بچه رو در بیارن اخه هم از طبیعی هم ...

من فیلمشادیدم ترسیدم وگرنه براخودم بااینکه بی حسی زدن وبه هوش بودم چیزی ندیدم بعدازعملم فقط تاشب دردداشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 7 سال و نیمه که زایمان کردم. هنوز وقتی عطسه شدید میکنم یه سمت شکمم ( جای بخیه هام ) درد میگیره

وسیله سنگین هم بلند کنم حس میکنم جای بخیه هام میسوزه

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2731
خدا نکنه ایشالله  هیچ کدوم از این اتفاقات واستون نیفته...واس چی سزارینی؟؟لگنتون کوچیکه؟؟

اره وگرنه صب تاعصرم دردکشیدم ونتونستم طبیعی زایمان کنم بردنم اتاق عمل. طبیعی هم خیلی درداش وحشتناکه خصوصااینکه تند تند معاینه میکردن باناخنای بلنددستاشونا تامچ داخل بدن میکردن ادم عذاب میکشید

اره وگرنه صب تاعصرم دردکشیدم ونتونستم طبیعی زایمان کنم بردنم اتاق عمل. طبیعی هم خیلی درداش وحشتناکه ...

آره خوب هر  کدوم درد خاص خودشو داره ولی این دیگ دردش همون موقعس ب بعدش راحت میشه 

خدایا خودت مواظب  دوتا گل پسرم باش
آره خوب هر  کدوم درد خاص خودشو داره ولی این دیگ دردش همون موقعس ب بعدش راحت میشه

اونم اگه واژن بخیه نخوره بعدش راحته وگرنه بخیه اون قسمت هم زودترعفونت میکنه هم بایداستراحت کنه 

من فیلمشادیدم ترسیدم وگرنه براخودم بااینکه بی حسی زدن وبه هوش بودم چیزی ندیدم بعدازعملم فقط تاشب درد ...

اهااان والا من جرات نکردم ببینم ...منم برا دومی که هنوز هم تصمیم نگرفتم استرس دارم با اینکه بیهوشی کامل بودم .

2740
آره خوب هر  کدوم درد خاص خودشو داره ولی این دیگ دردش همون موقعس ب بعدش راحت میشه

واسه سزارین هفت لایه پاره نمیکنن پوستا پاره میکنن بعدچربی وگوشت واین چیزاراکنارمیزنن تا به رحم برسن بعدرحمایکم پاره میکنن ودرش میارن.ازمنااندازه دوتاانگشت اشاره که روبه روهم بذاری بریدن

اهااان والا من جرات نکردم ببینم ...منم برا دومی که هنوز هم تصمیم نگرفتم استرس دارم با اینکه بیهوشی ک ...

منم تازه اقدام کردم برادومی ازبس ازعملش میترسم واسترس دارم اصلا پشیمون شدم دیشب دعامیکردم خداکنه نشده باشه

واسه سزارین هفت لایه پاره نمیکنن پوستا پاره میکنن بعدچربی وگوشت واین چیزاراکنارمیزنن تا به رحم برسن ...

حرف خنده دار میزنی چربی و گوشت و چطور کنار میزنن یکم فک کن گوشت و چربی چسبیده و سر تاسری باید پاره بشه ک ب رحم میرسن اونم پاره میکنن

2706