2752
2734
عنوان

بیاین اینجا از درد و مریضی هاتون بگین یکم بخندیم دور هم

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 126 پست
شما دیگه باید جر بخوری از خنده😂😂😂😂

تلاش میکنم‌همشو درست میکنم😊

مثل تخمدان پلی کیستیکم که شدید بود و واقعا نا امید بودم از بچه

ولی به لطف خدا با کارایی که کردم از طب سنتی و ورزش و تغذیه بجه دار شدم

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من بخاطر یه مکمل ورزشی یبوست شدید گرفتم.... بعد هرروز صبح یه لیوان آب گرم با خاک شیر و قبل خواب هم د ...

برای تو یه مکمل بوده برای من ارثیه🤦‍♀️

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
من خیلی از جسمم کار کشیدم واسه همین هم میگرن دارم، هم کم کاری تیروئید و هم دیسک کمر، همشم زیر سی سال ...

تو که سی سالته من بیست سالمه دیسک کمر دارم تیروئید دارم ضعف اعصاب دارم سر دردای شدید دارم الانم دندون دردم اضافه شده کلکسیونم کامل شده 

2731
تلاش میکنم‌همشو درست میکنم😊 مثل تخمدان پلی کیستیکم که شدید بود و واقعا نا امید بودم از بچه ولی به ...

خب بله این بیماری ها ک درمان دارن خداروشکر

ولی در کل درداش ک خنده نداره!!!

اگه جایی ک وایسادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید..شما درخت نیستید😊
خب بله این بیماری ها ک درمان دارن خداروشکر ولی در کل درداش ک خنده نداره!!!

اره واقعا نداره 

راستی میگرنم دارم یادم نبود بنویسم😐

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
خدا رو شکر واقعا خوشحال شدم❤❤❤❤❤❤❤❤❤

💙💙💚💚

تو که سی سالته من بیست سالمه دیسک کمر دارم تیروئید دارم ضعف اعصاب دارم سر دردای شدید دارم الانم دندو ...

عزیزم ان شاالله خوب میشی اما منم همرو قبل از سی سال گرفتم، حتما باشگاه برو باشگاه آدم رو سالم نگه میداره 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
چجوری مشخص شد عفونت ریه داره؟ازمایش خون داد یا عکس گرفتن از ریه اش؟اخه باردارم نمیشه عکس بگیرن چیکار ...

سر علائمی که داشت بعد بخاطر اینکه ببینن اوضاعش چطوره عکس گرفت 

شمابارداری شاید بخاطر نی نیه همنجور که به معده فشار میاد احتمالا فشار به ریه هاتم میاد  ولی اگه بخوای بری معاینه میکنه با گوشی صدای دم وبازدم رو میشنوه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
سر للائمی که داشت بعد بخاطر اینکه ببینن اوضاعش چطوره عکس گرفت  شمابارداری شاید بخاطر نی نیه هم ...

اره اتفاقا امروز رفتم بهداشت با گوشی پزشکی به صدای ریه اموش کرد گف با دهنت دم و بازدم کن.بعدش گف مشکلی نیس

اره اتفاقا امروز رفتم بهداشت با گوشی پزشکی به صدای ریه اموش کرد گف با دهنت دم و بازدم کن.بعدش گف مشک ...

خدا روشکر 

همون بیشتر بخاطر بارداریه عزیزم ان شاءالله به سلامتی نی نی بهدنیا بیاد رفع میشه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.