2737
2739
عنوان

زن داداشم دنبال تشکیل حکومت مرکزیه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 58 پست
تورو خدا بهم بگید چیکار کنم من خواهر ندارم مامانمم اصلا سیاست نداره 

همه ی اینا باعثش بزرگترای ساده ی شما هستن

اگر هر وقت که خواست دخالت کنه تو کاری مادرتون با احترام و خیلی محکم میگفت مسائل خانواده مون رو خودمون حلش میکنیم ایشون اینقدر دور برنمیداشت.

منم متاسفانه همچین زنداداشی دارم استارتر، مامان منم به شدت ساده و زودباوره.

اون موقع خودمو به آب و آتیش زدم که بفهمن طرف چه جور آدمیه، متوجه نشدن.

آخرشم من شدم آدم بده. 

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

دختر سن بالا و زشت...

کاش به دخترای سن بالا توهین نمیکردی 

هرچند دیگه جامعه اینجوره هر کاری کنی

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه ی اینا باعثش بزرگترای ساده ی شما هستن اگر هر وقت که خواست دخالت کنه تو کاری مادرتون با احترام و ...

میگم مادر من بگو عروس نمیخایم 

میگه عب نداره بذار پیدا کنه بعد میرم نگاش میکنم میگم پسند نکردم سرمو به کجا بکوبم 

:)
2731
دختر سن بالا و زشت... کاش به دخترای سن بالا توهین نمیکردی  هرچند دیگه جامعه اینجوره هر کاری ک ...

به دختری که از داداشم بزرگتره باید چی بگم عزیزم؟

خب زشته واقعا 

میدونی برادرم قبلا نامزدی ناموفقی داشت بعد الان مامانم برا این که این بهم نخوره هی میگه ولش کنید چیز ...

عزیزم ما هم همین طرز فکرو داشتیم طرف داشت نابودمون میکرد

مقطه ضعف مارو فهمیده بود دست گذاشته بود روش 

تامیکتو یادمه 

اگه حد و حدودشو یادش ندید زندگیو واستون جهنم میکنه 

به دختری که از داداشم بزرگتره باید چی بگم عزیزم؟ خب زشته واقعا 

هیچی عزیزم شما بگو هر چی دوست داری داداشت پسره دیگه معلومه تو فضای جامعه تو که دختری به دخترای دیگه به خاطر داداشت توهین کنی طبیعیه عزیزم غیر از این بود تعجب می کردم 

کلا کوفت باش پسر باش 

مهم نیس

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2738
داداشت هم هیچی نمیگه؟نمیگه من زن نمیخام  زحمت نده به خودت؟بزار حالا خودت بیای بعد یکی دیگرو بی ...

ن ب قران هیچی نمیگن من خودمو دارم میکشم میگن تو داری لج میکنی

اول اینکه کلا به نظرم نامزدی رو بهم بزنید یه همچین شخص اطرافم دارم بخدا زندگی همه رو داره مثل خودش میخاد به لجن بکشه خودش ک الان قرص اعصاب میخوره شوهرشم از دست این رفتاراش معتاد شد اصلا خونه نمیاد بقیه رو هم نمیزاره ارامش داشته باشن اول باعث طلاق زن داداشش شد الانم رفته سراغ نفرات بعدی

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜