2737
2739
شما الان استارتری

تنها منو ریپلای کرد ، منم جواب دادم ، شما چیکاره ای این وسط ؟! 🤔  از شما سوال پرسیدم یا شما رو ریپلای کردم سر کارِ خانوم ؟؟!

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس یه فحش ابدار بهش بده تا زنگ نزنه

فقط همون دفعه ی اول ک نمیدونستم کیه گفتم شاید آشناس جواب دادم دیگه جواب ندادم ، و بلاکشم کرد ولی تعداد تماساش تو لیست ِ تماسم میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
اسمشو نمیدونم

بعیده اینطور نرم افزاری باشه

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
منم داشتم یه حرفهای زشت پیامک میکرد

اینا دیگه رد دادن😂 ولی کلا من ۲ ماهه خطمو گرفتم ، چون انتخاب ِ خودمم بود خطش ۷۰ تومن پول دادم ولی از همون روز اول تا الان کلی بلاک کردم رفتم اونجایی که خطمو گرفتم گفتم آقای محترم خط ِ خشک ک اینقد مزاحم نداره😖😖 ولی اینا همش سیاستای خود همراه اوله ، احتمالا خط دست ِ کس دیگه ای بوده چند ماه استفاده نکرده برگشته به خود شرکت ِ همراه اول ، همراه اولم دوباره گذاشته برای فروش😐 اخه تمام پیام های تبلیغاتی مال یه شهره ک آدرس داده پایینش ، حتی پیام تسلیت هم اومد برای همون شهر😏 اینقد اعصابم خورده که چرا اینهمه پول دادم بابتش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
برو پسش بده مجردی ؟

نه متاهلم ، شوهرمم دعوام کرد😶 گفت چرا اینقد پول دادی بابتش😕 خط ِ قبلیمو تو دعوا باهاش شکستم😂 اون گفت باید میرفتی خط ِ قبلیتو دوباره میگرفتی😩 ولی دیگه دیر بود گرفته بودم اینو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه متاهلم ، شوهرمم دعوام کرد😶 گفت چرا اینقد پول دادی بابتش😕 خط ِ قبلیمو تو دعوا باهاش شکستم😂 اون ...

منم شوهرم‌بهم‌گیر میده میگه حتما سر و سری باهاش داری میگم اون پیام داده به من چه 

منم شوهرم‌بهم‌گیر میده میگه حتما سر و سری باهاش داری میگم اون پیام داده به من چه 

من الان به ۱۹۵ زنگیدم ک شکایت کنم از اینکه خط خشک اینقد مزاحم داره ، بزار ببینم چی میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دروغم چیه آبجی پول بهم میدی دروغ بگم عجبا😐

نگفتم شما دروغ میگی 

اون سازندهایی که اونو گفتن ،دروغ میگن

غیر اپراتور ها که مشخصات مالک سیمکارت دارن ،هیچ جای دیگه اینطور نیست ،

با خودت نمیگی سازنده این نرم افزار که خارجیه ،چطور فهمیده مالک این سیم کیه !!!!!!!

بعدشم اگه سازنده ایرانی باشه قطعا دستگیر میشه  ،نرم افزار رو هم از کار میندازن 

صدر درصد بهت اطمینان میدم 

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!