2737
2734
عنوان

روش ابن سینا و تعین تعدا و جنسیت بچه ها از روی نبض چقدر صحت داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1600 بازدید | 65 پست
درست،  اما تعداد رو چطوری متوجه میشین؟؟

تعداد بچه رو دقیق نشون میده

مثلا مامان من ۳ تا بچه داره 

چهارمین بار که زنجیرو میذاری دیگه تکون نمیخوره وایمسه

برای خودمم همینجوری شد

سر چهارمی تکون نخورد

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب برا منم بگیره😂میشه؟

نه دیگه نبضت پیش خودته😂😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
تعداد بچه رو دقیق نشون میده مثلا مامان من ۳ تا بچه داره  چهارمین بار که زنجیرو میذاری دیگه تک ...

شانسیه

واسه مامانم درست بود

واسه من نعداد و جنسیت رو درست نگفت

واسه دوست مامانم که اصلا بچه دارنشده یه دونه نشون داد.!!

با همین روش؟

اره 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
یکی به منم بگه چ جوریه🤣

زنجیرو چند ثانیه بذار روی نبض دست چپ البته یه نفر باید اینکارو برات انجام بده خودت نمیشه بعد بلندش کن اگه خطی رفت پسره اگه دایره ای دختر .تعداد هم نشون میده مثلا اگه اولی و دومی رو نشون داد سر سومی وایساد ینی ۲ تا بچه میاری 

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️
2740
جدا؟ من هر چی امتحان کردم درست در میاد مثلا مامانم ۳ تا بچه داره چهارمی که امتحان میکنم وایمیسته د ...

نه برا من تا ۶ تام نشون داد خودم ولش کردم.مطمئنا ۶ تا بچه نخواهم داشت

نه بابا اولم این روش برام ۳ تا بچه پیش بینی کرد سر چهارمی وایساد

اها.فکر کردم چهارمیه😂😂😂

تعداد نمیدونم ولی جنسیت معلوم میکنه داداشم

2706