2737
2739

من سزارین کردم اما الان ده روزه عفونت خون و ادرار دارم و تب و لرز و بی نهایت صعیف . اینقدر مسکن تزریقی و خوراکی خوردم که الان معدم داره میترکه . زیر دلم هم از دیشب که استفراغ کردم سفت شده . نشسته هم حتی نمیتونم بخوابم . دعام کنین

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

🙏🙏🌹🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

عززززیز دلم خدا بحق فاطمه زهرا و قلب شکسته زینب نجاتت بده از درد و تب من خودمم این دردا رو کشیدم و دم نزدم جز گریه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 یااااا خود خدا کمکت کنه

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ☆

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ☆

انشالله که هر چه زودتر خوب خوب بشین.  قدم نو رسیدتون هم مبارک♥

زیر سایه مامان باباش بزرگ شه.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
چند وقت طول کشید؟ من حتی بچمو نمیتونم بغل کنم

من تا بیست روز نمیتونستم خودم بچه رو بغل کنم مگر اینکه کسی بدادش دستم !تا یک ماه نمیتونستم رو پهلو بخوابم و تا یک ماه هم تب و لرز که پتوم خیس میشد بقران دکتر خودمم رفتم و فایده نداشت بخیه هام ازشون آب میومد که لباس زیرم خیس میشد و بهش میچسبید😬 بین بخیه هام اندازه سر یه مداد باز بود 

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2738
انشالله خوب ميشي چقدر بده سزارين

واااااای که با گفتن توصیف نمیشه به پیر🤒🤕

واقعا؟

عزیزم تولدبچه ات روتبریک میگم می خواستم راهنمایی ازتون بگیرم بچه هام می خوان اقامت کانادا بگیرن به چه طریقی راحتره وکم هزینه پسرم سال اخر پزشکی دخترم دیپلم ببخشین گلم مزاحم شدم 

2706