2733
2739
عنوان

کسی تا حالا از سایت شرط بندی پول برده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12077 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همكار شوهرم انقدر غرقش شده بود اومد گفت ٢/٥ ميليون باختم  گفت اول ٤٠٠ باختم براي اينكه اونو جب ...

دوست عزیز بازی میکنی پولی و میزاری اگه ببری پولتو برداشت میزنی اون ینفر یشخص معصوم و بی گناه ک نیست اونم بازیکنه هی همه چی و چرا به حلال و حروم ربط میدین 

دوست عزیز بازی میکنی پولی و میزاری اگه ببری پولتو برداشت میزنی اون ینفر یشخص معصوم و بی گناه ک نیست ...

شما اگه میلیون ها تومن رو در یک لحظه ببازی . معصوم و بی گناه نیستی ولی فکر هم نمیکنم حس خوب و رضایت خاطر داشته باشی 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2731
شما اگه میلیون ها تومن رو در یک لحظه ببازی . معصوم و بی گناه نیستی ولی فکر هم نمیکنم حس خوب و رضایت ...

ببین من به خواست خودم بازی میکنم و میدونم ک اخرش برد و باخته شما ب خواست خودت بازی میکنی و میدونی ک میبازی این چ ربطی ب حلال و حروم داره ی نوع بازیه ک به خواست خوده ادمه میتونه بازی نکنه من حروم نمیدونم و ارامش خاطر دارم ولی ب نظر شمام احترام میزارم هرکس ی عقیده ای داره

اگه درست حدس نزنی چی؟

عزیزان شرطبندی دیوونتون میکنه من خودم ازش 10 تومن کشیدم بیرون و گوشی گرفتم و هفته اول ازم زدن با قمه الان فقط اعصابمو به هم ریخته بخاطر استرس از شرطبندی و برد و باخت هرکی حقوق اینترنتی با سایت کلیکی میخواد بیاد ایدی تلگرامم https://t.me/smfm_1aw واقعا بهتره با اینکه عایدیش روز 100 تا 300 هست بستگی به وقتی که میزارین هرکی خواست اعصابش راحت باشه و یه پولی در بیاره بیاد کمکش کنم

سایت های شرط بندی کلا قابل اعتماد نیستن ، اما خب بعضی ها پول های خوبی برنده میشن ، اما مهم اینه که بیشتر افراد بازنده میشن و کلی پول میبازن. وقتی امثال دنیا جهانبخت میرن سایت هات بت راه میندازن دیگه چه توقعی داری سرت کلاه نره؟

2738
همكار شوهرم انقدر غرقش شده بود اومد گفت ٢/٥ ميليون باختم  گفت اول ٤٠٠ باختم براي اينكه اونو جب ...

چه ربطی داره الان یه بازیه که طرف خودش میدونه اگه اشتباه حدس بزنه پولش میره به زور که بهش نگفتن بیار پول بزار اینجا دوما به این دلیل میگن حرامه که اعتیاد اوره ممکنه طرف وسوسه بشه و همه چیشو ازدست بده تو این راه مگرنه اگه اونجوره ک نه وامی ک ازبانک میگیریم حلاله نه بورس نه خیییییلی چیزای دیه الکی حلال حرامش نکنید لطفا

چه ربطی داره الان یه بازیه که طرف خودش میدونه اگه اشتباه حدس بزنه پولش میره به زور که بهش نگفتن بیار ...

کامنت مال چهار سال پیشه ها 

خدا گفته حرومه 

ما هم الکی نباید خودمون رو گول بزنیم 

دیگه از این واضح تر نمیشه . 

شما اگه دوست داری ادامه بده ولی من آینده ی خوبی برای این کار متصور نیستم 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
کامنت مال چهار سال پیشه ها  خدا گفته حرومه  ما هم الکی نباید خودمون رو گول بزنیم  ...

میدونم ولی اخه یه جوری میگی حرومه انگار ما همه چیمون تو اینجا باصوله خدا خیلی چیزا گفته عزیزم منم گفتم این سایتا اعتقاد اوره مطمئنا دنباله اینن که تو ببازی خیلیام معتادش میشن همه چیشونو تو این راه ازدست میدن ولی حروم نیست عزیزم بهتره که کسی بازی نکنه بازی هم میکنه مواظب باشه همه زندکیشو نذاره چون اخرش باخته.