2733
2734

مامانهای باتجربه، چند وقت بعد از اینکه سر بچه میاد تو لگن، دردا شروع میشن بچه ها؟؟؟🤔

و دهانه رحم کم کم باز میشه؟! 

.

.

.

.

.

.

.

(اینم بگم نینی من هی میره یکطرف شکمم خودشو سفت میکنه طبیعیه؟؟!  ب ا س ن ش رو فشااار میده به شکمم😥 ۳۵ هفته و ۶ روزمه...البته از اول  ماه هشتم نینی اینکارو یاد گرفته تا الان که الانه😐

دیروز رفتم سونو گرافی گفت سربچه تو لگنه ولی من سردلم خالی نشده! ) خیلی زود نیس؟؟؟

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

عزیزم با اون با  سن کوچولووووش

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
عع سلام زهرا جون😅✋🏼✋🏼✋🏼✋🏼

سلام عزیزم 🤗

میگم نینیت با سنشو کدوم طرفت قلمبه میکنه؟؟ نینی من همیشه طرف راسته نمیدونم چرا هیچوقت چپ نمیره! ولی وقتی میاد توی پهلوم تا دستش میزنم نازش میکنم فرار میکنه 😅

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

اره برای منم اینطوری میکنه۳۵و۱روزم 

میگم که از کی بدنیا بیاد تو دستگاه نمیره راسته اگ وزنش بالا باشه نیاز دستگاه نیس؟ ۳۴ هفته۲۸۰۰ بود وزنش

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥
سلام عزیزم 🤗 میگم نینیت با سنشو کدوم طرفت قلمبه میکنه؟؟ نینی من همیشه طرف راسته نمیدونم چرا هیچوقت ...

هربار یه جاس....بستگی داره اون لحظه راست باشه یا چپ یا کدوم وری نشسته یا خوابیده باشم....سفالیکه نینی

فکر کنم بستگی داره جفتت کجا باشه مال من قدامیه

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706