2777
2789
عنوان

من چم شدش ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 21 پست
چطوری

میگم خودت انقد به خودت نگو زشتی پای چشات گود افتاده خنگی 

انقد تو سره خودتون نزنید مگه چتونه هر صبح که بیدار میشی جلوی اینه به خودت بگو با خودت صحبت کن کی میگه اونایی که با خودشون صحبت میکنن دیوونن نه اتفاقا به خودت انرژی بده بگو صبحت بخیر خوشگل ترین دختر شهر خوش هیکل ترین ماهر ترین تو بهترین همسر دنیایی تو بهترین دختر جهانی تو بهترین مامانی هستی که میشناسم مهربونم 

آره منم یه زمانی از همه سرتر بودم ولی مشکلاتی پیش اومد و هنوزم هست مثل سرطان افتاد به جونم روز به رو ...

عزیزم انشاءالله حالت زود خوب بشه💖

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره منم یه زمانی از همه سرتر بودم ولی مشکلاتی پیش اومد و هنوزم هست مثل سرطان افتاد به جونم روز به رو ...

من زیباییمو از دست ندادم فقط صورتم یکم لاغر شد اونم الانم خوبه من دیگ ب چشم کسی نمیام کم حرفو ازومم 

میگم خودت انقد به خودت نگو زشتی پای چشات گود افتاده خنگی  انقد تو سره خودتون نزنید مگه چتونه ه ...

اسنم امتحان کردم ترم اول دانشگا 

ولی چند نفر بم گفتن خشک 

بی روح 

بی احساس 

تو که نباید همینجوری بمونی که تعقیر بده خودتو ماهی ام هر وقت از اب بگیری تازست

چی کار کنم سعی میکنم خودمو تغییر بدم 

همش سعی میکنم بیشتر بگم بخندم نمیشه حرف پیدا نمیکنم