2737
2739
عنوان

امروز تولدمه شوهرم بادوستش رفت بیرون😥😥😭

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 38 پست
برگشتنه میخواد سورپرایزت کنه شاید 😊

چشمم اب نمیخوره 

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولدت مبارک عزیزم 🎉🎉🎉🎉🎊🎉🎊🎉🎈🎈🎈🎈🎉🎊🎉🎈🎈🎉🎊🎈🎉🎊🎈🎉🎊🎉🎈🎊🎉🎈🎈🎈🎊🎉🎉😗😗😗😗😗😗 ...

مرسیییی دوستم.واقعاا اگه شماها نبودید من دق میکردم😁

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2731
تو منی یا من توام....تازه شوهر من خودش زنگ زد رفت با دوستش😢😢😢

واقعاااا عزیزززم بیا بغلمممم. 😊 ما چه قد بد شانسیییم😭

مرسیییی دوستم.واقعاا اگه شماها نبودید من دق میکردم😁

😙😙😙🎈🎈🎈🎈قلفونت برم 

خوشکل کن ترانه ی شاد بذار

شکلات بخور  لاک بزن خودت و شاد کن 

بذار بیاد از خودش خجالت می کشه شایدم رفته کادو بگیره

I'd walk straight through the bullet😏
غصه نخور شاید رفته دنبال ایده

خاک توسرش دیگه به چه دردم میخوره

2738

تولدت مبارک عزیزم هزار ساله بشی   

به نظرم طلاق بگیر چیز دیگه به ذهنم نرسید😂😂

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜
شاید با دوستش هماهنگ کرده که زنگ بزنه بره بیرون بعد میاد خونه با کلی سوپرایز میاد 

عمراااا.خیلی ناراحتم ازش امروز دو سری اشک منو دراورد

فکر کنم مردها آخرش از دست ما زنها سر به بیابون بزارن   خب عزیز من خودت تولد بگیر توی یه کافی شاپ یه کیک دونفره هم سفارش بده با شوهرت قرار بزار بگو مثلا ساعت ۸ فلان کافی شاپ ، اگه برات تولدت و کادوش مهمه خودت هم یه تکونی به خودت بده زمینه فراهم کن 

مردها خسته هستند ذهنشون تنبله خواهر من

تولدت مبارک گل پونه...گل خوشکل من یکی یه دونه

امشب آسمون پر از ستاره ست🌟🌟🌟...ماهِ خوشکل من غرق نوره😍🌜

تولد تولد تولدت مبارررک💐💐💐🎂🍻🎁🎊

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

من که تولدم اول فروردینه با تولد بچه داداشش همزمانه...یبار تو عقد سکه اورد بعد گفت قصدم این بود بدم به تو..ولی خب بچه برادرمم گناه داره...اون بچه س تو دیگه بزرگ شده.‌سکه رو داد به اون😶😶😶😶😶

دلیلش خیلی منطقی و قانع کننده بود...😐😐😐😐😐

اونوقت تولدش من و کل خونواده براش کادو جدا خریده بودیم....

درست میشه دایی  
پولشو بگیر دیگه. حالا ناز نکن

بگیرم ازش که دوروز دیگه ازم بگیره دوباره. اصلاا پولو میزاشت تو پاکت میاورد میداد دستم. والاا

2706