2733
2739

تقریبا 3ماه دور بودیم از هم بخاطر کارش که یه شهر دیگس چند روزی میشه زایمان کردم و شوهرم دو روز بعد زایمانم اومده خونه الان 3ماه و 10روزه اصلا رابطه نداشتیم ،حالا امروز رفت بود همون شهری که کار میکنه یه سر به محل کارش بزنه عصر برگشت خونه ،رفت حموم اینا خودشم خوشحال بود نمیدونم چرا همش با خودم میگم لابد رفته با زنی ربطه راشته بعد برگشته دارم دق میکنم دیوونه میشم بخدا با اینکه از اونجا رفته به داداشمم سر زده اونم همون شهره ،نمیدونم چرا اینقدر بهش شک پیدا کردم بخاطر اینکه اومد مستقیم رفت حموم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اینجوریم به حموم رفتنای شوهرم حساسم ولی فکربدنکن رفته حموم که خستگی راه ازتنش دربیاد 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2738

نمیدونم چکار کنم ،از وقتی زایمان کردم شبا دیگ بغلمم نمیکنه پشتشو میکنه بهم میخابه همه اینا باعثمیشه فکر بد بکنم

دیووووونه افسردگی بعدزایمان داری میگیری حواست باشه

بعدشم همه چیو دایورت کن رو ..... ول کن بابا خودتو پیر نکن بذار هرغلطی دوس دارن بکنن پیله نکن پی‌ببری

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
از تو لباس زیرش چی دستگیرت میشه؟؟؟؟ همش علائم بعد از زایمانه به خودت فرصت بده خوب میشی

واقعا ؟؟؟؟یعنی بخاطر زایمانه اینجوری بد دل شدم بخدا گریه ام گرفته

دیووووونه افسردگی بعدزایمان داری میگیری حواست باشه بعدشم همه چیو دایورت کن رو ..... ول کن بابا خودت ...

تورو خدا نگو من از افسردگی بعد زایمان وحشت دارم چکار کنمافسردگی نگیرم

نمیدونم چکار کنم ،از وقتی زایمان کردم شبا دیگ بغلمم نمیکنه پشتشو میکنه بهم میخابه همه اینا باعثمیشه ...

گلم باهاش با آرامش صحبت کن بگو من الان بیشتر از همیشه به محبتت نیاز دارم،گاهی باید نیازهای خودمون رو بیان کنیم عزیزم

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
2706