2737
2734
عنوان

قلبم میگیره الانم از همیشه بیشتر😞☹😢

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 49 پست
عزیزم حتما برو پیش مشاور  اگه وضع مالیتون خوبه بیشتر بگرد تنها نمون میدونم دردی درمان نمیکنه و ...

هستی چند تا اسکرین بذارم☹

دلم برای دعوا کردن هامون هم تنگ شد

نمیگم کلش به عاشقانه صحبت کردن و .... میگذشت

نه بحثم میکردیم

جدی هم صحبت میکردیم

در مورد آینده و شرایط و معیار ها و . .. هم صحبت میکردیم

و ...

هعی دنیا

راستی اون تاپیکم رو دیدی که بهش گفتم دوشیزه نیستم؟

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
هستی چند تا اسکرین بذارم☹ دلم برای دعوا کردن هامون هم تنگ شد نمیگم کلش به عاشقانه صحبت کردن و .... ...

اره هستم 

اره بودم گلم نمیدونستی چجور بگی 

اونم گفته بود براش مهم نیس ولی کسی بجز خودت و خودش کسی نفهمه

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره هستم  اره بودم گلم نمیدونستی چجور بگی  اونم گفته بود براش مهم نیس ولی کسی بجز خودت و ...

خوندی لایک کن

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
2728
حیف  کاش برگردین

میخوامش

😢😭

تو ۲۴ ساعت ۵ روز تا قرص مسکن خورد بالا تو پیام ها

اونشب نگفت چرا

فردا گفت با مادرم بحث کردم و اونم باز حرف خودشو زده و چون میگرن داشت اعصابش به هم میریخت سردرد میشد مثل من

میخوامش 😢😭 تو ۲۴ ساعت ۵ روز تا قرص مسکن خورد بالا تو پیام ها اونشب نگفت چرا فردا گفت با ...

انقد خوب میفهممت

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
دیگه بهت پیام‌نداده؟ این روزا

یکی دوهفت پیش داد

دیگه اینبار گفتیم بریم دیگه پیام ندیم این رفت و برگشت هااذیت میکنه

2740
یکی دوهفت پیش داد دیگه اینبار گفتیم بریم دیگه پیام ندیم این رفت و برگشت هااذیت میکنه

اگه قصدتون کلا قطع رابطس خودتو اذیت نکن آجی

اگه قصدتون کلا قطع رابطس خودتو اذیت نکن آجی

قطع کردیم

شاید امید به آینده امیدوارم میکنه شاید

قطع کردیم شاید امید به آینده امیدوارم میکنه شاید

من چهارسال زندگیمو به پای عشقی گذاشتم که قسمتم نشد 

یا بجنگ‌ بیخیال مادرش شو و امیدوار

یا کلا ۱۰۰٪ بیخیال شو و نا امید 

نزار سر در گم‌باشی که خیلی سخته 

من چهارسال زندگیمو به پای عشقی گذاشتم که قسمتم نشد  یا بجنگ‌ بیخیال مادرش شو و امیدوار یا کلا ...

اگر یادآوریش اذییت نمیکنه بگو مشکل شما چی بود؟

ازدواج کردی الان؟

من چهارسال زندگیمو به پای عشقی گذاشتم که قسمتم نشد  یا بجنگ‌ بیخیال مادرش شو و امیدوار یا کلا ...

میدونی اگر این ۴ سال رو نمیموندی شاید الان حسرت داشتی که کاش می موندم اگر می موندم ال میش بل میشد

2706