2737
2734
عنوان

فردا سونوگرافی دارم خانمهای باردار یا بچه دار میشه بیاید خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 34 پست
واقعا؟دو سه روزه پایین کمرم سمت چپ درد میکنه به نظرتون طبیعیه

اره عریزم یکی ازاشناهای ما تودوماهکی علایم غیرطبیعی استفراغ شدید ولک ودل درد داشت رفت ک فهمید پوچه متاسفانه.اره بابا بچه داره تشکیل میشه ها بذر نیست ک الکی رشدکنه علایم داره دیه

پدرم همه چیزم بود .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه این سونوگرافی خیلی حساسه اکه خدایی نکرده قلب نباشه 😔

همه سونو ها حساسه.

۱۲ . ۱۸هفته برا وضعیت جسمانی نمیدونم دماغ و ستون فقرات و جنسیتو و وزنو هوووو تا اخر همش نمیشه ک اینطور استرس بگیری عزیزم

بسپار ب خدا و خونسرد باش و برا بچه خیلی بده.قوی باش خاهر😙

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
دقیقا احساس میکنم اگه این چیزارو نمیخوندم الان اصلا نمیدونستم فردا قراره بگن قلب بچه میزنه یا نه که ...

من بچم نزدیک دوماهشه الان

تو سایت هرجی میخونم روم تاثیر میزاره در مورد رنگ پی پی و فلان و بهمان

تصمیم گرفتم دیگه نخونم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731
چرا انرژى منفى ميدى دختر اگه پوچ بود كه تا الان افتاده بود قلبم داره مطمين باش به صداى قلبش فكر ك ...

فکز میکنم انقدر راجع بهش خوندم استرسم زیاد شده

باشه گلم ممنون😍

❤أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ ❤
ب خداتوکل کن.منم سمت چپ زیردلم درد میگرفت بعصیا میگفتن پسره.حالت تهوع هم برا بارداری واسترس زیادته. ...

همش دارم قران میخونم ولی تجربه های نی نی سایتی هارو که خوندم فکر کنم استرسم بیشتر شده

اوووو حالا پوچ باشه از دستش بدی میشی تازه مثه ماها که هر ماه اقدام میکنیم و هیچی به هیچی 

.... نترس بابا این نشد دفه بعد.....

ولی واقعا برات میکنم که سالم باشه . مبارکه . 

یه خانم مستقل و قوی 
2740
فقط توصيه ميكنم از سايت بري چون اينطوري تا آخر نه ماه خودتو بيخود پير ميكني 

دقیقا همینطوره خودم همین اول راه به همین نتیجه رسیدم عزیزم

اره عریزم یکی ازاشناهای ما تودوماهکی علایم غیرطبیعی استفراغ شدید ولک ودل درد داشت رفت ک فهمید پوچه م ...

مرسی گلم بابت راهنماییت ممنونتم عزیزم❤❤❤

همه سونو ها حساسه. ۱۲ . ۱۸هفته برا وضعیت جسمانی نمیدونم دماغ و ستون فقرات و جنسیتو و وزنو هوووو تا ...

چشم گلم ممنونم ازت عزیزم❤❤❤

اوووو حالا پوچ باشه از دستش بدی میشی تازه مثه ماها که هر ماه اقدام میکنیم و هیچی به هیچی  .... ...

مرسی عزیزدلم فدات❤

انشالله شما هم به زودی دامنت سبز شه

خیره انشاالله.فقط تو نیستی همه ی مادرا تا بچشون میاد بغلشون همینجوری نگرانن .خب دست خودشون نیست مادر ...

چشم عزیزدلم ممنونم از دلگرمیت❤❤❤

الکی استرس داری گلم اگه مشکلی باشه نهایت تو ۶ هفته میفته مث من که تو ۴ هفته سقط شد😭😭😭😭

واقعا؟

متاسفم عزیزم😔

2706