2737
2739
عنوان

از بچه های داداشم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 63 پست
من آخر هفته ها که مدرسه نداشتم میموندم تابستونا هم یه هفته گاهی دو هفته کامل میموندم. مادربزرگم خودش ...

خب مسئله اینه من همه چیم سر بچه هاشون خراب شد ،دوره قبل با الان خیلی فرق کرده ،قبلنا راهای ارتباطی کم بود از همه لحاظ نسبت به الان بهتر بودن .

خب مسئله اینه من همه چیم سر بچه هاشون خراب شد ،دوره قبل با الان خیلی فرق کرده ،قبلنا راهای ارتباطی ک ...

فک میکنم اینکه برای وسایلت حد و مرز نذاشتی و هرچیزی رو در دسترسشون میذاری تقصیر خودت باشه در اتاقت رو قفل کن. وسایل حساسی مثل لپ تاپ رو دم دست نذار بهشون دست بزنن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته این حقه همه بچه هاست اما زیاده روی کردن یعنی انقد اینجان که همه فکو فامیل مسخرمون میکنن

فک و فامیل چرا مسخره کنن اخه؟؟؟بعد اینکه شماهم حق داری حتما بچه ها ناخواسته نمیذارن کمی استراحت کنی ک اونم میتونی یجوری ک دلخورنشن بهشون بگی مثلا اول باهاشون بازی کنی بعد بگی عمه خسته س برم یکم استراحت کنم .ولی صد درصد شماها خیلی بهشون محبت میکنین ک اینقدر دوستتون دارن و دلشون همش میخاد اونجا باشن

نه عزیزم جدا اما من برام جای تعجب داره زن‌داداشم پرستاره و اینکه چطوری با این‌همه خستگی انقد میاد ،و ...

تاپیکت رو دیدم فکر کردم داداش کوچیکه منی

من میفهمم چی میگی

بعضی عروسا آزار و اذیت کردنشون به این شکله

زن داداش اولیم میخواد حموم کنه شام درست کنه یا هر کاری زنگ میزنه بیاین بچه هامو ببریدصبح تا شب بچه ها خونه بابام اینا اینقدر مراقبت بکن و شیطنتهاشون تحمل میکنن بعد خانم باز اعتراض که چی بچه ها دادین خوردن حالشون بد شده یا دیگه شام نمیخورن و این چرت و پرتا

زن داداش دومیم که فضوله دوست داره تو هر سوراخی سرک بکشه اینم از صبح تا شب پلاسه خونه بابام اینا،شام و ناهارش اونجاس،یه جوری آویزونه که مامانم جرات نمیکنه بیاد خونه من یا خونه اون یکی داداشم هر جا بخواد بره این و دختر فضولش بهش چسبیده😐😐

منم یه بچه دارم استراحت مطلقم نه مامانم اینا میتونن بیان پیشم از دست اینا،نه من زیاد میرم خونه بابام اینا چون تو همون نیم ساعت بچه هاشون با پسر من خونه رو میزارن رو سرشون دلم واسه مامان و بابام میسوزه زود پا میشم آخه پسر منم خیلی شیطونه وقتی بیوفته با بچه ها داداشم

بعد من تذکر میدم و حواسم به بچم هست

ولی زن داداشام هییییچ کار با بچه هاشون ندارن😐😐

یه داداش مجرد دارم تو خونه واسه کشوهاش قفل گذاشته میگه بچه ها دست نمیزنن زن داداشه فضوله دنبال سیخ کبابی تو کشو من میگرده😂😂

بیچاره دانشجویه میگه اصلا ارامش ندارم بعد تا بچه هاشون میان کولر رو خاموش میکنن بچه هاشون سرما نخوره😐😐

2728
فک میکنم اینکه برای وسایلت حد و مرز نذاشتی و هرچیزی رو در دسترسشون میذاری تقصیر خودت باشه در اتاقت ر ...

من درک میکنم استاتر چی میگه تا خودتون مواجه نشید نمیدونید 

دوست داشتن فرق داره

من عاشق بچه ها داداشم هستم ولی همه به این نتیجه رسیدیم عروسا قصدشون اذیت کردنه 

متاسفانه من تجربه نکردم ،ولی انقد متوجه هستم که حق با شماست اما الان خیلیا فک میکنن خواهرشوهر بازیو ...

ن اصلا حرف از خواهرشوهر بازی نیس. مسلما شما هم حقی داری.اگه اتاقت مخصوص خودته هروقت نیستی قفل بزن یا اگه بچه ها شیطونی میکنن ب وسایل شخصیت دس میزنن با مهربونیه خاص خودت باهاشون بحرف حتما حرفت رو گوش میکنن

فک و فامیل چرا مسخره کنن اخه؟؟؟بعد اینکه شماهم حق داری حتما بچه ها ناخواسته نمیذارن کمی استراحت کنی ...

بعضیها ملاحظه نمیکنن مادر باید بچه هاشو تربیت کنه واسه رفت و آمدشون حد و مرز بزاره

واسه آسایش و زمان استراحت وقت بزارن 

بعضیها ملاحظه نمیکنن مادر باید بچه هاشو تربیت کنه واسه رفت و آمدشون حد و مرز بزاره واسه آسایش و زما ...

ازبابت تربیت کاملا باشما موافقم چون قبل رفتن ب مهمونی حتما حتما قبلش باید ب بچه بایدها و نباید هارو گفت .واس رفت و امدم باهاتون تاحدودی موافقم چون همه جا حدو مرز داره جز خونه مادربزرگ.مطمئن باشین مادر استاتر هم دلشون پر میزنه واس دیدن نوه شو و مطمئن باشین ناراحت نیستن.البته این رو هم بگم حداقل باید ی زمان بندی درست داشته باشن ک حداقل افراد دیگه ایی ک ت اون خونه هستن ناراحت نشن

2740
ازبابت تربیت کاملا باشما موافقم چون قبل رفتن ب مهمونی حتما حتما قبلش باید ب بچه بایدها و نباید هارو ...

آره عزیزم همه آدمها نیاز به استراحت دارن،من خودم عاشق بچه ها داداشم هستم خودشونم میدونن جونم در میره واسشون،مامان و بابام هم عاشق نوه هاشون هستن ولی عروسا نباید سواستفاده کنن از این موضوع

مثلا اونروز مامانم با دوستش رفته بود لیزر صورتش به هیشکی هم نگفته بود،درجا زن داداشم زنگ زد به من که مامانت کجاست ما اومدیم خونه نیست،یک دیقه نشد دیدم اومدن خونه من ،به همه زنگ زدن دنبال مامانم که ببینن کجاست،

یا مامانم میاد خونه من یکم پسرمو ببینه با دخترش دو کلمه حرف بزنه زود زن داداشم و بچه دنبالش راه میوفتن اینقدر بچه ها با پسر من شیطنت میکنن که مامانم زود میگه بریم

من استراحت مطلقم خواهرم ندارم آرزو به دلم مونده مامان و بابام یک ساعت واسه من باشن😔

نمیزارن

آره عزیزم همه آدمها نیاز به استراحت دارن،من خودم عاشق بچه ها داداشم هستم خودشونم میدونن جونم در میره ...

منم دقیقا همینو میخوام بگم که‌ دوست داشتنو علاقه بی شک‌هست اما واقعا دیگه رو مخم رفتن برام عادی شدن انقد دیدمشون احازه دلتنگی به ادم نمیدن،مثلا من بروز بیرون بودم بعدش با دوستام مامانمم هیچکی خونه نبود داداشم اینا اومده بودن خونه و دیدن نیستیم به‌همه زنگ زدن جواب ندادن من جواب دادم داداشم گفت هرجا هستین بیای که ما جلو در خونه ایم و من واقعا ناراحت شدم گفتم خب چرا وقتی نیستیم نمیرین فردا بیاین اما از کم روییم هیچی نمیگم