2733
2734

خانوما من بچم یک ماه و نیمشه  وزنشم 5800 هست پوشک مولفیکس سایز 2میگیرم وقتی کثیف میکنه همش از بالا میزنه بیرون حتی اگه یه ذره کثیف کنه شما اگه پوشک بهتری میشناسین بهم معرفی کنید که پشتش بلندتر باشه ، بعدش هم یه سوال دیگه دارم من تا حالا نشده پوشک بچه رو باز کنم شماره ۲نکرده باشه تازگیا که هر دوساعت دقیقا موقعی که داره شیر میخوره کثیف میکنه چیکار کنم کمتر کثیف کنه از کت و کول افتادم بس که شستمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

5800 باید سایز 3 ببندی دیگه 2 ک تنگش شده عزیزم 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2738

وقتی بیرون میزنه از پشت یعنی سایزش کوچیکه اگه بنظرت سایزش خوبه پس شل میبندی

من زنده بودم اما انگار که مرده بودم...از بس که روزها را از نو شمرده بودم..یک سال دور و تنها ,تنها به جرم اینکه  او سرسپرده میخواست اما منننن❤ دل سپرده بودم❤

عزیزم بعضی وقتها بچه ها زیاد پی پی میکنن اگر ۶ ماه به بالا بود میشد کاری کرد اما چون زیر ۶ ماهه بنظرم نمیشه اما بازم به دکترش بگو

پوشک مولفیکس یکم پشتش کوتاهه ولی در کل پوشک خوبیه من سایز ۳ استفاده کردم وقتی ۵ کیلو بود 

اگر میخواهی پوشک را  عوض  کنی کانفی بگیر اون پشتش بلندتره و ب۵تره 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2706